Informacje

Paweł Plinta awansował do wojewódzkiego konkursu Osobowość Roku „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego”

Paweł Plinta – kandydat w wojewódzkim finale plebiscytu Osobowość Roku 2024.
Paweł Plinta – kandydat w wojewódzkim finale plebiscytu Osobowość Roku 2024.

Paweł Plinta Awansował do Wojewódzkiego Finału Osobowość Roku

Osobowość Roku to plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. W Małopolsce akcję prowadzą Gazeta Krakowska i serwis www.gazetakrakowska.pl, Dziennik Polski i serwis www.dziennikpolski24.pl oraz miejskie i powiatowe serwisy www.naszemiasto.pl . Tym razem glosowanie potrwa do 4 lipca.

Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie miło poinformować czytelników „Kuriera Oświęcimskiego” oraz internatów oglądających Porozmawiajmy.O, że nasz kolega Paweł Plinta awansował do wojewódzkiego finału plebiscytu Osobowość Roku „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego” w kategorii polityka, samorządność i społeczność lokalna.

Dziękujemy serdecznie na miłe słowa i okazane wsparcie w głosowaniu na Pawła. Dzięki Państwa wsparciu Paweł zdobył 125 punktów – największą ilość głosów w powiecie oświęcimskim w kategorii polityka, samorządność i społeczność lokalna.

Teraz czas na plebiscyt na poziomie wojewódzkim. Wspieramy dalej naszego Kolegę. Przypomnijmy, że Paweł, to radny miasta Oświęcim, pracownik Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, społecznik, wieloletni dziennikarz, osoba z otwartą głową, a przede wszystkim nasz dobry Kolega. Wspólnie współtworzymy „Kuriera Oświęcimskiego” oraz internetowy program „Porozmawiajmy.O”. Powołaliśmy też Stowarzyszenie Instytut Spraw Obywatelskich „NowyOświęcim„, którego Paweł jest prezesem. Wszystko co wspólnie udało się nam zrobić nie powstałoby bez wiedzy, zaangażowania i doświadczenia Pawła.

Paweł Plinta zawsze podkreśla, że Oświęcim i cała Ziemia Oświęcimska potrzebuje nowych miejsc pracy i rozwoju gospodarczego. Tutaj, w Oświęcimiu, potrzebna jest nam większa innowacyjność, dyskusja i otwartość na pomysły. Paweł uważa, że Oświęcim potrzebuje większej aktywności samorządu, zaangażowania mieszkańców, odwagi i energii nowego pokolenia. Temu wszystkiemu mają służyć właśnie nasze wspólne społeczne działania. Mamy już kilka kolejnych inicjatyw i pomysłów w naszych głowach.

Po raz kolejny prosimy Państwa o głosy na naszego Kolegę Pawła Plintę, tym razem w plebiscycie na poziomie wojewódzkim. Głosowanie trwa do 4 lipca 2024 r. do godz. 20:30. Aby zagłosować, należy wysłać SMS o treści KRP.64 na numer 7303 (koszt SMS: 3,69 zł z VAT).
Dziękujemy za okazane wsparcie!

Jakub Przewoźnik i Waldemar Łoziński

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. Cyt.:
    „… Na piątym zjeździe aniołów stróżów zostaje mianowany archaniołem…”

    („Alternatywy 4” reż. S. BAREJA)

  2. Panie Plinta, Przewoźnik i Łoziński, z wam jest tak jak z Kmitą w Krakowie dajcie se siana

Send this to a friend