Informacje

OŚWIĘCIM. Stop podwyżkom od lipca: Akcja zbierania podpisów w Oświęcimiu

W całej Polsce trwa akcja zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, która ma na celu wycofanie podwyżek planowanych przez rząd Donalda Tuska od lipca 2024 r. Komitet Obywatelski „Stop Podwyżkom od Lipca” intensywnie działa, by chronić obywateli przed wzrostem kosztów życia. Również w Oświęcimiu mieszkańcy aktywnie zbierają podpisy, wspierając projekt mający na celu utrzymanie dotychczasowych, niższych cen energii i gazu.

OświęcimOnline.pl – najistotniejsze fakty w 60 sekund!

 • Ogólnopolska zbiórka podpisów: Trwa akcja pod obywatelskim projektem ustawy „Stop podwyżkom od lipca” przeciwko podwyżkom cen energii i gazu planowanym od lipca 2024 r.
 • Komitet Obywatelski: Zawiązał się Komitet „Stop Podwyżkom od Lipca”, który prowadzi zbiórkę podpisów, potrzebując minimum 100 tys. podpisów, by projekt trafił do Sejmu.
 • Wsparcie lokalne: Radni z Oświęcimia zachęcają do poparcia inicjatywy, podkreślając jej znaczenie dla mieszkańców i samorządów.
 • Procedura: Inicjatywa wymaga 100 tys. podpisów. Po zebraniu tysiąca podpisów komitet informuje marszałka Sejmu. Projekt musi być wniesiony do Sejmu w ciągu trzech miesięcy od zawiadomienia.

Stop Podwyżkom od Lipca: Akcja zbierania podpisów pod projektem ustawy obywatelskiej w Oświęcimiu. Dowiedz się więcej o inicjatywie i jak możesz pomóc utrzymać niższe ceny energii i gazu.

Cel i Założenia Inicjatywy Obywatelskiej

W całej Polsce trwa akcja zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy zakładającym wycofanie podwyżek, które planowane są przez rząd Donalda Tuska od lipca 2024 r. Powołany został Komitet Obywatelski „Stop Podwyżkom od lipca”. Również w Oświęcimiu prowadzona jest zbiórka podpisów pod projektem ustawy, który utrzyma dotychczasowe, niższe ceny energii i gazu.
– W całej Polsce rozpoczęło zbieranie podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Stop podwyżkom od lipca”. By projekt był procedowany przez Sejm potrzeba minimum 100 tys. podpisów. Zachęcamy do przyłączenia się do inicjatywy – mówi Krzysztof Kuczek, radny miasta Oświęcim oraz pełnomocnik komitetu terenowego PiS w Oświęcimiu.

Akcja zbierania podpisów Stop Podwyżkom od Lipca

Szczegóły Propozycji Podwyżek

Od 1 lipca ceny prądu dla gospodarstw domowych według propozycji rządu Donalda Tuska mają wynosić 500 zł za MWh. Inicjatywa obywatelska „Stop podwyżkom od lipca” proponuje 412 zł za MWh. Natomiast rząd proponuje od 1 lipca dla przedsiębiorców i samorządów prąd w cenie 693 zł za MWh. Inicjatywa „Stop podwyżkom od lipca” chce aby cena dla firm i samorządów wynosiła 500 zł za MWh. Zatem propozycja rządu Donalda Tuska zakłada podwyżki o ponad 30% jeśli chodzi o ceny prądu. Propozycja PiS to otrzymanie obecnych, stosunkowo niskich cen.
– Wszystko na to wskazuje, że od 1 lipca czeka Polaków fala gigantycznych podwyżek cen energii, gazu, wody i ścieków. Już od 1 kwietnia nie obowiązuje zerowy VAT na żywność, przez co wzrosły ceny żywności. Ceny paliw również są coraz wyższe. Tak „uśmiechnięty” rząd PO-KO, Trzeciej Drogi oraz Lewicy z serduszkiem w marynarce uderza w podstawy bytowe Polaków. Nie możemy się biernie temu przyglądać – mówi Jakub Przewoźnik, rady miasta Oświęcim. – Gdzie jest obiecywana benzyna po 5,19 zł? Gdzie jest podwyższona kwota wolna od podatku? Gdzie są obiecywane podwyżki w budżetówce? Gdzie są darmowe akademiki? – pyta radny Przewoźnik.

Również od 1 lipca mają wzrosnąć ceny gazu. Od lipca rząd KO, Trzeciej Drogi i Lewicy proponuje gaz w cenie 290,97 zł za MWh. Społeczna inicjatywa obywatelska zakłada utrzymanie cen gazu na poziomie 200,17 zł za MWh.

Protest przeciw podwyżkom cen energii

Apel do Mieszkańców i Samorządowców

– Mam ogromną nadzieję, że do naszej społecznej inicjatywy „Stop podwyżkom od lipca” przyłączą się także inni samorządowcy Ziemi Oświęcimskiej. Przecież podwyżki rządu Tuska dotkną nie tylko nas, indywidualnie, ale w dużej mierze odbiją się na samorządach lokalnych. Jak ogromne koszty za energię elektryczną będzie płaciło miasto albo powiat jeśli nie zablokujemy tego pomysłu ekipy rządzącej? – mówi Waldemar Łoziński, radny powiatu oświęcimskiego. – Zachęcam wszystkie Koleżanki i Kolegów gospodarzy samorządów i radnych z naszego powiatu do poparcia inicjatywy – dodaje Łoziński. – Panie prezydencie Januszu Chwierucie, Panie starosto Andrzeju Skrzypiński – to są nasze wspólne sprawy. Poprzyjcie inicjatywę „Stop podwyżkom od lipca”! – apeluje Waldemar Łoziński, radny powiatu.

Podpisywanie petycji Stop Podwyżkom od Lipca

Wsparcie i Działania Komitetu Obywatelskiego

– Dzisiaj rano byliśmy w okolicach targowiska miejskiego w Oświęcimiu. Rozejrzyjmy się wkoło. Przecież tu się nikomu nie przelewa. Ludzie mają płacić jeszcze więcej? Dlatego to jest sprawa, która dotyczy nas wszystkich. W naszej ocenie skala podwyżek jest nieracjonalna i groźna. Wielu ludzi nie udźwignie takich kosztów. Pytanie co z firmami i gospodarką. To przecież nie są czynniki, które sprzyjają rozwojowi. Spotykamy się z mieszkańcami Oświęcimia i powiatu. Podpisów przybywa – mówi Paweł Plinta, oświęcimski radny. – Dziękujemy też Koledze Sławkowi Stefańskiemu za pomoc przy akcji „Stop podwyżkom od lipca” – dodaje Paweł Plinta.

Krzysztof Kuczek, Waldemar Łoziński, Jakub Przewoźnik, Paweł Plinta

Jak Można Wspomóc Inicjatywę

Inicjatywa ustawodawcza przysługuje grupie co najmniej 100 tys. obywateli mających prawo wybierania do Sejmu. Komitet Obywatelski „Stop Podwyżkom od lipca” składa się z kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości. Przepisy stanowią, że po zebraniu tysiąca podpisów z poparciem dla projektu ustawy pełnomocnik komitetu inicjatywy ustawodawczej zawiadamia marszałka Sejmu o utworzeniu komitetu. Projekt ustawy, wraz z załączonym wykazem podpisów obywateli popierających projekt, nie może zostać wniesiony później niż trzy miesiące od daty postanowienia marszałka Sejmu o przyjęciu zawiadomienia o utworzeniu komitetu.

Akcja zbierania podpisów pod projektem ustawy obywatelskiej w Oświęcimiu

Źródło: Kurier Oświęcimski

Poprzedni artykułNastępny artykuł

84 komentarze

 1. Małpa masz rację ryży juz zacząl okradac emerytow pierwsza czternastka!

 2. To możemy dojść do wniosku, że każdy z nich sobie opowiada co chce? Niestety w mojej ocenie to tak wygląda.

 3. Jarosław Kaczyński mówił o gonieniu kolejnych krajów. „Najbogatsze są Dania i Holandia. Kilka kolejnych lat i możemy do nich dojść. Do Niemców też” – takie wizje przed uczestnikami pikniku wojskowego w Zawichoście snuł szef pis w sierpniu 2023 r.

 4. Pan premier za to ogłosił, że za 5 lat będziemy bogatsi od Brytyjczyków.

 5. Pan Prezydent ogłosił., że można już kupować samoloty. Ja chciałbym się dowiedzieć gdzie je można zaparkować? Jaworzno odpada bo tam jest tylko karczowisko.

 6. Won pisowskie miernoty ,I judasze do Moskwy pucować buty Putinowi.

 7. Masz rację, podwyższenie cen
  jest jak najbardziej wskazane
  i uzasadnione.

 8. Panie Plinta, proponuję zbierać podpisy pod tym aby parkingi były bezpłatne dla mieszkańców Oświęcimia. Poważnie.

 9. Szczyt mody w lokalnym PO?
  Niebieska koszula i bordowy krawat? I uśmiechnięte serca w klapie?

 10. Panie Plinta fajne trampy bez sznurówek do krawatu – super ! daleko się w nich zajdzie

 11. Śmiejecie się z panów z pisu. Widzieliście kiedy działaczy POKO w akcji a ludźmi? Ja nie. Boją się.

 12. Widzę, że rosyjskie trolle na tym portalu znalazły podatny grunt.

 13. – stałe miejsce targowisko – może wynajmują placyk na stałe ???

 14. Twoje prawo, że tak sobie to wymyśliłeś. Szkoda, że nie wziąłeś pod uwagę mojego wpisu, że w kwestii energetyki można wiele zarzucić wszystkim rządzącym, bo nie jestem fanem ani jednych, ani drugich. Gdybym mieszkał w Krakowie i nie był fanem Wisły, czy to by oznaczało, że jestem fanem Cracovii? Myślę, że niekoniecznie.

 15. @ Anonim
  Logica per analogiam:
  Z postów wynika że fanem PiSu nie jesteś, więc jesteś za KO, Prezydent Chwierut zdecydowanie identyfikuje się z PO, w KO to PO stanowi zdecydowaną większość, prezydent Chwierut głośno (w tym na bilbordach) krytykował politykę rządów PiSu, więc jego antypatie są oczywiste, tym samym będąc przeciw rządom PISu jesteś za PO także na lokalnym podwórku, więc za Chwierutem, a polityka rządów Chwieruta w Oświęcimiu w znacznej mierze polega na szumnych inwestycjach na kredyt, ergo jesteś za zadłużaniem miasta. Chyba że w którymś miejscu się pomyliłem i jesteś za, a nawet przeciw?

 16. @Zulu Gula
  A skąd masz te statystyki? Z gazety Wyborczej? Z TVNu? Czy z broszury programu propagandy KO?
  Sprawdź procent rodzin w Polsce żyjących w skrajnym ubóstwie i procent niedożywionych dzieci za rządów PO i PiS w obiektywnych źródłach.

 17. A w którym momencie napisałem, że to dobrze, że Oświęcim się zadłuża?

 18. @Anonim
  Nadal widzę brak konsekwencji.
  Dokładnie to co zarzucacie PiSowi tj. „zadłużanie” na rodzimym lokalnym podwórku od lat robi prezydent Chwierut, zadłuża miasto inwestując milionowe kwoty z kredytów w często chybione inwestycje czwartorzędnej potrzeby. Więc w końcu te inwestycje na kredyt to dobrze czy źle? A może jak zadłuża PO to zawsze dobrze, a jak PiS to zawsze źle? Czy może niezależnie czy zadłuża PO czy niezadłuża to zawsze dobrze, a jak PiS zadłuża lub niezadłuża to zawsze źle? Zastanówcie się sami i posłuchajcie samych siebie.

 19. @Ofe
  Mam nadzieję, że zgłosiłeś kradzież odpowiednim organom.

 20. W Polsce w ciągu ostatnich 8 lat społeczeństwo bardzo zubożało. Za rządu pis w Polsce było około 4mln. ludzi żyjących na skraju ubóstwa. Żeby przeżyć musi im wystarczyć około 5 – 8 zł na wyżywienie po opłaceniu wszystkich rachunków. To gdzie jest ten wasz pisowski dobrobyt. ?

 21. @@
  Powiedz co obchodziło zadłużenie państwa matki dzieci, które chodziły do szkół niedożywione. Rzekoma troska o zadłużenie Polski w perspektywie najbliższych kilkudziesięciu lat nie wyżywi wielodzietnych, najuboższych i emerytów i nie sprawi że będą mieli co do garnka włożyć wciągu najbliższego tygodnia czy miesiąca.
  Z drugiej strony co wy się tak martwicie tym rzekomym zadłużeniem Polski w ciągu następnych kilkudziesięciu lat? Natomiast zupełnie nie martwicie się czy ta Polska w ciągu najbliższych 5 lat będzie jeszcze funkcjonowała jako suwerenny i niepodległy kraj, czy jako podległy kraj związkowy Rosji lub ekonomicznie uzależniony land niemiecki? Zupełnie nie martwicie się czy w następnych latach Polska zostanie zalana przez imigrantów z Afryki i krajów muzułmańskich, nie martwicie się czy wówczas polski obywatel w takim państwie będzie czuł się bezpiecznie? Czy martwicie się tym, że dzięki takiej a nie innej polityce obecnego polskiego rządu UE może nas obarczyć kosztami nieprzyjecia imigrantów? Czy martwicie się tym że pieniądze z KPO nie są darowizną ale pożyczką którą kiedyś będzie trzeba oddać? Gdzie tu konsekwencja w tej rzekomej trosce o Polskę? Ja tam wolę Polskę zadłużoną w perspektywie kilkudziesięciu następnych lat, ale silną, niezależną energetycznie, niepodległą i taką w której obywatele czują się bezpiecznie, nie muszą się martwić o podstawowe warunki bytowe i czy będą mieli z czego zrobić dzieciom śniadanie, czy będą musieli je wysłać do szkoły głodne.
  Nie trzeba pieniędzy dodrukowywać wystarczy zabrać cwaniakom, złodziejom i kombinatorom (czyli uszczelnić system podatkowy i rozbić mafie vatowskie) oraz dobrze gospodarować majątkiem państwowym- vide obśmiewany przez was D. Obajtek, który z zaściankowego petroprzedsiębiorstwa uczynił liczący się i rozpoznawalny w Europie koncern paliwowy, któremu starczyło także na dotowanie polskiego sportu.

 22. @ Anonim
  Pamiętaj, że Mateusz to był wtedy wasz człowiek, na szczęście zmądrzał i zszedł na właściwą drogę

 23. Kto ukradł moje pieniądze z OFE? Ekipa PO w poprzednim czasie rządów.

  Gratulacje Panowie aktywności! Tak trzymać! Nie przejmujcie się komentarzami @ ✌️ Wiemy doskonale że @ na poddaszu zaczyna robić się ciepło, a klimy dalej nie ma. Bo szef zmęczony.

 24. Pisowski patent na gospodarkę to dopłacanie na to, dopłacanie na siamto i tak w kółko. Na krótką metę lud się cieszy. Potem jednak pojawia się inflacja. Rośnie też zadłużenie kraju. Ale lud pisowski tego bezpośrednio nie odczuwa, więc jest mu to obojętne. Do czasu.

  Ponadto utrzymywanie nierealnych bo dotowanych cen w dłuższej perspektywie psuje rynek: firmy nie są zainteresowane racjonalizowaniem i obniżaniem kosztów produkcji, bo po co, skoro rząd i tak dopłaci. Gdyby pis rządził w średniowiecznej Europie prawdopodobnie dopłacałby do przepisywania ksiąg przez mnichów, aby utrzymać ich niską cenę i aby księgi były dostępne dla ludu. W efekcie mnisi żyliby w dostatku, a Gutenberg musiałby zbankrutować.

 25. To ich magiczne „znalazły się pieniądze”. To proponuję sprawdzić, jak wzrosło zadłużenie Polski w ciągu ostatnich 6 lat.

 26. Ciekawe kto się pod tą petycją podpisuje. Jak widać na zdjęciu – panie w wieku około 70+. To one najczęściej padają ofiarą oszustw „na wnuczka”. „na policjanta”. I tu też padają ofiarą trochę innego, ale w sumie bardzo podobnego oszustwa.

 27. Ja uważam, że należy kontynuować gospodarowanie w starym pisowskim stylu. Rząd powinien dopłacać do cen prądu, rząd powinien dopłacać do cen gazu, żeby się ludzie cieszyli, że im prąd i gaz relatywnie tanieją. A skąd rząd ma wziąć pieniądze na to dopłacanie? To proste: rząd powinien zaciągnąć nowe długi. Albo uruchomić drukarnię banknotów NBP. I po kłopocie.

 28. Morawiecki: Mam absolutnie pozytywne zdanie o Merkelowej, Sarkozym czy jak się ten nowy nazywa… Hollande i tak dalej.
  Morawiecki: Nie chcemy tej wojny, więc to, co robi Merkel, jak się nazywa… Obama, prawda i tak dalej, fantastyczna robota.
  Normalnie prawicowy lewak.

 29. @ Gość
  Chcesz się licytować na taśmy ze słynnych restauracji? Mówi ci coś hasło „Sowa i Przyjaciele” – bo lepszego popisu niż tam się odbył za udziałem posłów KO to ze świecą szukać

 30. To pieniądze z OFE nie znalazły się na Twoim subkoncie ZUS w stosunku 1:1?

 31. @ Gumiś
  Rozumiem że pieniądze z OFE to temat niewygodny i dla POprawności POlitycznej lepiej go w dyskusji nie poruszać tak jak genialnej diagnozy ministra Rostowskiego „piniendzy nie ma i nie będzie” – przez nie uwagę chlapnął prawdę o polityce PO i gdyby nie Glapiński to właśnie tak by to wyglądało. Pech chciał inaczej, że pieniądze się znalazły dla najuboższych, na 500+, na walkę z covidem i zapobieganie jego wpływom na działalność przedsiębiorców, na modernizację armii, na pomoc dla Ukrainy i Ukraińców, na uniezależnienie energetyczne od Rosji i jeszcze udało się opanować galopującą inflację, a wszystko to bez zblokowanych politycznie pieniędzy z KPO oraz przy nieustannym rzucaniu kłód pod nogi przez totalną opozycję spod znaku ośmiu gwiazdek. Ale w Polsce jak to w Polsce – zawsze znajdą się jakieś łajzy które z wysokiej pozycji Polski nie będą niezadowolone – ot takie patriotyczne podejście elit podatnych na manipulację i propagandę putinowską dla których im Polska słabsza oraz bardziej uległa i uzależniona od innych państw tym lepiej.

 32. Albo dlaczego luka VAT wzrosła do blisko 40 mld złotych za 2023 rok? Czyli do poziomu kiedy rządziło PO. Teraz sprawdzi się narracja o mafiach vatowskich za rządu PiS?

 33. Może pisowcy wyjaśnią ludziom jakim cudem umorzono postępowanie w sprawie sprzedaży taśm ze słynnej restauracji Rosjanom. Zrobiono to po cichu, z pominięciem kontrwywiadu i prokuratorów specjalizujących się w tych sprawach. Ilu szpiegów jest w PiS-ie?

 34. @GUMIŚ
  ale oczywiście że będzie dodrukowywanie pieniędzy zaraz po tym jak NMP będzie miało nowego prezesa. Ostatnie które były wyemitowane noszą podpis Glapińskiego, więc wiadome że nowy prezio też będzie chciał mieć banknoty ze swoim autografem, taka kolej rzeczy w NBP i polskiej numizmatyce papierowej.

 35. A jeśli ktoś na nich głosował, to nie może ich krytykować?

 36. Ja nie głosowałem na koalicję 13 grudnia więc mam prawo ich krytykować! Chyba że już nie wolno? 🚫 Bo to przecież WIELCY demokraci z PO!

 37. Może tym różnią się wyborcy koalicji 15 października od wyborców PiS, że nie są bezkrytycznymi wyznawcami tej partii?

 38. Wybraliście rządy Koalicjii 13 grudnia,
  to teraz nie krytykujcie i cicho siedźcie.

 39. Tak więc może lepiej byłoby zainwestować te pieniądze, żeby w przyszłości prąd był tańszy, a nie „przejadać” je na bieżąco? Dla jasności, myślę, że każdemu rządowi można sporo zarzucić w tej sprawie.

 40. Nasza energetyka oparta jest w dużej mierze na węglu ,a jak wiadomo ceny węgla cały czas rosną więc ceny prądu też muszą rosnąć. Było dużo szumu na temat budowy małych elektrowni atomowych , ale ostatnio coś ucichło. ORLEN -SYNTHOS.

 41. To są ceny rynkowe doś dodrukowywania pieniędzy. Koszt tarczy osłonowej kosztował państwo w ubiegłym roku 16 miliardów złotych.

 42. Ceny prądu rosną dzięki niudolnym rządom
  Koalicji 13 grudnia.

 43. Dlaczego jesteśmy na 3 miejscu w Europie pod względem wysokości cen prądu?

 44. A kto podniósł płacę minimalną generując koszty dla przedsiębiorców?

 45. Jestem bardzo zadowolony
  z rządów Koalicji 14 grudnia.
  Te podwyżki są dla mnie bez znaczenia.
  Najważniejsze, że postkomuna
  wróciła do władzy.

 46. Następuje powrót do starych rządów PO. Pamiętacie jak JCh z ministra Mucha organizował olimpiadę?

 47. Czy sklep papierniczy na Rynku ponownie się otworzy? Szyld już jest. A może byłego właściciela nie stać na jego demontaż?

 48. Ale jak to???

  Przecież w kieszeniach Polaków jest więcej pieniędzy. Przecież portfele Polaków są coraz grubsze….

  Radni PiS budzą się w Polsce, którą po sobie zostawili ich polityczni idole.

 49. Stop podwyżkom płacy minimalnej!!!

  To tylko powoduje wzrost kosztów pracodawcy, produktów i bogacenia się bogatych, a cierpią małe firmy!!!

 50. Jak za rządów Pisu gaz podrożał ponad 100% prąd ponad 50% węgiel ponad 150% żywność ponad 50% paliwo za covida ponad 70% to było wszystko OK Hipokryci .

 51. Po co takie akcje? Przecież PiS rządził w Polsce przez ostatnie 8 lat. Zupełnie tego nie rozumiem. Skupcie się raczej

  panowie na mieście i waszych obietnicach, bo czas leci… Miał być parking przy cmentarzu, kąpielisko, darmowe autobusy, boisko ze sztuczną trawą dla Unii… I nic.

 52. Słabo. Proponowałbym wam pisiory zbierać podpisy pod petycją o obniżenie cen wszystkiego. Chleba, cebuli mięsa, itp. Na pewno poparcie by wam wzrosło.

  Ciekawe dlaczego żaden z was nie protestował przeciwko wspaniałej, szalonej galopadzie cen za waszych rządów? Ależ nie, za pisu ceny nie wzrosły. Polacy pamiętają.

 53. Ja też nie podpiszę, wyborcy
  Koalicji 13 grudnia muszą odczuć
  skutki swojego bezmyślnego głosowania
  na Koalicję Oszustów.

 54. Nie podpiszę, wytrzymam. Niech odczują efekt wyborów jaki dokonali.

 55. Niech będzie jeszcze drożej! Ludzie wybrali po, 3D i Lewice. Rząd leniwców. Więc trudno. Szkoda że trzeba się z tym towarzystwem męczyć jeszcze 3,5 roku.

 56. Anna:
  To kiedy powstanie parking koło cmentarza?. Jak radny Łoziński zostanie prezydentem Oświęcimia.

 57. Od lipca ceny idą
  o 15 do 20 procent
  w górę, wreszcie
  nie będzie dodruku pieniędzy.

 58. Gonić POwców na Białoruś. Niech dołączą do inżynierów po drugiej stronie płotu.

 59. To po 8 latach rządów PIS ludzie popadli w taką biedę i nędzę!!!. Radny Plinta rozglądając się dookoła wreszcie to zauważył. Szczera samokrytyka.

 60. Kółko różańcowe składa podpisy reszta społeczeństwa trzyma się z daleka od tej fanatycznej opcji.

 61. @obietnice Tuska

  Ceny rosną bo ludzieza rządów PiS stali się bogatsi…

  Pamiętasz kto tak mówił???

 62. @Tutejszy Tubylec

  Chcesz powiedzieć że kłamali????
  Na bilboarrach były obietnice. Nie było dodatkowej informacji, że aby je spełnić muszą wygrać. No, to hop, hop hop do roboty….

 63. @masterkosa i @???
  Gamonie! A zagłosowaliście na nich, że domagacie się spełnienia przedwyborczych obietnic? Bo jak nie dałeś im szansy to czego od nich oczekujesz? To typowa niekonsekwencja polskiego szarego konsumenta, który chciałby mieć wszystko nie dając w zamian nic. Ja akurat na nich głosowałem dzięki temu mam moralne prawo oceniać ich posunięcia, a wam jak zabrakło odwagi i …tego co znosi kura, to teraz wylewajcie łzy przed Chwierutem i innymi POpaprańcami. Panowie ze zdjęcia niech robią co mogą. Tak trzymać!!!

 64. Trzej muszkieterowie wypełzli na ulicę by siać zamęt.Niech się wreszcie wezmą za normalną robotę nieroby jedne. Chyba, że tylko to potrafią robić.Totalna żenada.

 65. Popieram podwyżki,
  stop dodrukowywaniu pieniędzy.

 66. A ja tam czekam aż radni PiS wezmą się za spelnianie obietnic z billboardów. Trochę tego było a póki co nie widać żeby brali się do roboty…

  Hop, hop, hop. Do roboty.

 67. Brawo Panowie 👏
  Tak trzymać, musicie w końcu pogonić tych czerwonych z Oświęcimia!

 68. A co z obiecywaną przed wyborami obniżką podatków, kiedy będziecie zbierać podpisy?

 69. Panie Plinta, czy w ramach tej akcji wraz z kolegami oddacie diety radnych np za czerwiec ma szczytny cel? Polecam poczytać zeznania podatkowe niektórych radnych i nie mówię tu tylko o tych z PiS ale także z PO. Kwoty i majątki zawrotne… a w Radzie Miasta są tylko by brać Diety…

Send this to a friend