Informacje

POWIAT OŚWIĘCIMSKI. Zdjęcia lotnicze węzła Oświęcim w ciągu budowanej drogi S1

Łagodna zima sprzyja wykonawcom budujących drogę szybkiego ruchu S1. Zobacz najnowsze zdjęcia lotnicze wykonane na odcinku węzeł Oświęcim (z węzłem) – Dankowice.

Źródło: www.s1-myslowice-bielsko.pl

Poprzedni artykułNastępny artykuł

17 komentarzy

 1. Wolicie żeby ulice nazywały się po dziadku Banderze?Poczytajcie kto Wami rządzi, nie ma co się czepiać dziadka z Wermachtu, bo obecny jest nie wiele lepszy od tego co był.

 2. S1 nadaje się do programu „Absurdy drogowe” prosimy o konkrety, ponieważ póki co to tylko bełkot.

 3. Droga S1 i Obwodnica Oświęcimia mogły być 10 lat temu, ale POLITYCY PIS na czele Beatą i ZZ kopalni zablokowali budowę. Układ drogowy jaki powstanie po wybudowaniu to nadaje się do programu „Absurdy drogowe”. Najlepszym rozwiązaniem jest węzeł na Pławach. Teraz to budujemy na zasadzie „Pali się”, bo inne fragmenty S1 są końcowej fazie budowy. PIS się chwali ile to zbudował dróg w polsce. A Kto ” przygotował dokumentację i inne dokumenty” do ich budowy?.

 4. Gdyby peło rządziła, Polska byłaby już zadłużona na dwa biliony złotych, złotówka w przyspieszonym tempie traciłaby na wartości, a masło w sklepie kosztowałoby już prawie 9 złotych. W efekcie emerytura Zofii byłaby warta tylko 70% tej z czasów pis. Co prawda tusk kazałby dodrukować kolejne miliardy na emeryturę trzynastą i czternastą, ale realnie emeryci dostawaliby tylko po tysiąc złotych. Tusk przy tym liczyłby na to, że emeryci są już starzy, myślą wolniej i w tym szwindlu się nie połapią. Ale nie takie numery z Zofią.
  Gdyby rządziła peło, znany pełowski hochsztapler nazwiskiem Omajtek sprzedałby stacje benzynowe ruskom, rafinerię gdańską arabom i zgarnąłby milionową premię za doskonałe przeprowadzenie tej złodziejskiej operacji. Omajtek też podwyższałby niebotycznie marże za paliwa, aby tusk miał na kampanię wyborczą. Oczywiście za to tez zgarnąłby sowitą premię.
  Wiele jeszcze okropnych rzeczy zrobiłaby peło, gdyby rządziła. Ale na szczęście to tylko senny koszmar Zofii. W realu pis rozdając nadal umiejętnie pieniądze potrzebującym (którym te pieniążki się przecież należą) wygra te i następne wybory jak nic. Zwycięstwo ma przecież w kieszeni.

 5. Zofio: trzeba trochę wysilić wyobraźnię: w Oświęcimiu Dąbrowskiego nazywałaby się Olaf-Scholz-Strasse, wokoło same ruiny i zgliszcza pomalowane w kolory tęczy, żydzi odzyskaliby kamienice, zburzono by ostatnie ławeczki patriotyczne, a szef tefaenu zostałby przedstawicielem Polski w Banku Światowym. Straszne, nie?

 6. Hurra! Dostanę podwyżkę 7,8%! To co prawda ponad dwukrotnie mniej niż inflacja. Ale to nic! Najważniejsze, że zmiana jest dobra i patrioci u władzy oraz że brawo pis. Hurra.

 7. @:D
  „Przyczyna jest bardzo prosta. Taka informacja ułatwia obcym służbom przygotowanie agentury na danym terenie.” Uwaga celna ale spóźniona. Tam już są terenowe struktury PO.

 8. To tutaj są te rzekomo ..ukradzione” pieniądze przez Obajtka antypolskim Platfusom. I bardzo dobrze.Brawo PiS!

 9. Ktoś kto pisze prawdę nie jest trollem. Tu chodzi o nasze bezpieczeństwo. Już raz zawierzyliśmy zachodnim sąsiadom. Jak się to skończyło każde dziecko wie.

 10. Panie Tusku, wielka prośba, niech Pan zajmie się karierą w Brukseli i nie przeszkadza w rozbudowie Polski.

 11. Tow. Błaszczak poinformował o powstaniu jednostek wojskowych, które zostaną zlokalizowane w Łomży, Grajewie, Kolnie, Czerwonym Borze i Siemiatyczach. Ciekaw jestem czy plany budowy już wysłał do Rosji? O takich rzeczach nie informuje się opinii publicznej. Przyczyna jest bardzo prosta. Taka informacja ułatwia obcym służbom przygotowanie agentury na danym terenie. Daje to możliwość wcześniejszego montażu urządzeń obserwacyjnych. Nie sądzę by zlecono zabezpieczenie kontrwywiadowcze terenu przed przystąpieniem do realizacji projektów. PiS pilnuje jak oka w głowie własnych tajemnic, ale już nie dba o bezpieczeństwo Polski. Wojnę wygrywa ten, kto ma więcej informacji a nie żołnierzy.

Send this to a friend