Informacje

POWIAT. Listopadowe zdjęcia z budowy drogi ekspresowej S1 Oświęcim – Dankowice

GDDKiA opublikowała zdjęcia z postępu prac przy budowie odcinka drogi ekspresowej S1 Oświęcim – Dankowice. Prace na tym niemal 16-kilometowym odcinku w województwie śląskim powinny zakończyć się w przyszłym roku.

Źródło: GDDKiA

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

  1. Hotinie ktoś, kto zachowuje się jak rosyjscy propagandyści, jest kacapem lub jurgieltnikiem. Ewentualnie pożytecznym idiotą. Więc nie dziw się, że ludzie tak Cię postrzegają, skoro wzorujesz się na rosyjskich trollach. Uważaj tylko by nie uznano Cię za zdrajcę jak dojdzie do czegoś.

  2. Taaa, ja zdecydowanie namawiam hotina do startu w wyborach. Jako zjednoczony kandydat zjednoczonej prawicy hotin po prostu zmiażdży konkurencję. Jestem przekonany, że mieszkańcy Oświęcimia marzą o tak inteligentnym, elokwentnym i zarazem wyrazistym ideolo prezydencie.

  3. @@@ i ???? to POwskie kacapy. Tylko nieprawdę na tym forum piszą,jak na trolli Tuska przystało/

  4. „tempa” – widać, że zakończyłeś edukację na poziomie szkoły podstawowej.
    „Wy” – to rusycyzm, onuco.

  5. Hotinie odpowiedziałeś na pytanie. Poza tym przekręcanie nazwisk świadczy o braku kultury. No ale skąd kacap może wiedzieć co to jest kultura.

  6. Zastanawiam się tylko dlaczego to takie szerokie, jakby w śladzie drogi miały pomieścić się nie jedna autostrada, ale trzy.

  7. Odp. ?????? Tę drogę załatwił Tusk z Chierutem,którego to on wysłał na pieszo do mostu na Wiśle w Bieruniu w wielkim marszu jedności Oświecimia i Bierunia. Zabrakło im jednak jednej najważniejszej decyzji o finnansowaniu tej tak długo oczekiwanej od lat inwestycji.

  8. Jak długo trwały przygotowania do budowy drogi i członkowie jakich partii uczestniczyli w całym procesie?

Send this to a friend