Informacje, Wideo

OŚWIĘCIM. Lipcowy przelot dronem nad budową nowej obwodnicy Oświęcimia do drogi S1

Prace przy obwodnicy Oświęcimia i nowym mostem na Sole postępują w ekspresowym tempie. Zobacz lipcowy przelot dronem nad całą budową. Zdjęcia robią duże wrażenie.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. Może to i oczywiste, ale na wszelki wypadek:

    „Kierowcy, którzy wyjeżdżają z parkingu na drogę publiczną, zawsze powinni ustąpić pierwszeństwa pojazdom poruszającym się po tej drodze. Wygląd, czy szerokość dróg nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia.
    Dlatego wyjeżdżając z parkingu, należy zachować szczególną ostrożność i przepuścić wszystkie auta poruszające się po drodze publicznej.”

  2. @Starostawowy Współczesny polski europejczyk wszędzie ma pierwszeństwo, niezależnie od tego, czym się porusza.

  3. Uwaga. Wyjeżdżając z Castoramy, obojetnie w jakim kierunku jesteś ostatni do włączenie się do ruchu. Nie stoisz na skrzyżowaniu , tylko włączasz się do ruchu!! Właśnie dlatego.. Zwłaszcza mam tu na myśli sytuację kiedy ktoś wyjeżdżając z Castoramy w swoje prawo wpycha się bezczelnie przed auto wyjeżdżające w swoje lewo ze starych stawów. Któryś już raz z kolei trąbicie mi i machacie łapami dzbany z Castoramy. Kto wam dał prawo jazdy. Tylko czekam, aż któryś z Was mi machnie remont, bo nie odpuszczam nigdy, a tazdziwiona mina przy policji bedzie przypuszczam bezcenna 🙂

Send this to a friend