Informacje, Kultura

ZATOR. Prezydent Andrzej Duda w Energylandii rozmawiał o małopolskiej turystyce

W poniedziałek 3 lipca w Energylandi w Zatorze Prezydent Andrzej Duda spotkał się z przedstawicielami małopolskiej branży turystycznej. W spotkaniu wzięli udział Iwona Gibas Członek Zarządu Województwa Małopolskiego, Grzegorz Biedroń prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Radosław Włoszek prezes Zarządu Kraków Airport, Marek Goczał prezes Zarządu Energylandia.

Uczestnicy rozmawiali  o dalszej promocji Małopolski, ale także o obecnej sytuacji w turystyce. Ponadto Prezydent Andrzej Duda miał okazję spotkać się z właścicielami oraz pracownikami Energylandii, aby zobaczyć jak wygląda działanie Największego Parku Rozrywki w Polsce.
Poprzedni artykułNastępny artykuł

4 komentarze

  1. Jak to jest, że Stuhra chcieli za wszelką cenę chcieli zamknąć za kolizję, a innym umarzają postępowanie za spowodowanie wypadku, gdzie ofiara jeszcze odczuwa jego konsekwencje?Czyżby obecnie jak za słusznie minionej epoki liczyła się legitymacja partyjna?

  2. Co ten długopis szuka w Zatorze nie ma gdzie się lansować ,i ten fircyk z lotniska Balice Włoszek .Wasz czas już minął czas na zmianę władzy.Szukajcie nowej pracy.

  3. A inni przedstawiciele branży turystycznej z Małopolski byli? Czemu tylko dla..wybranych?

  4. Iwona Gibas – świetny pomysł z tymi ostrymi kolorami garsonek, dzięki temu każdorazowo wyróżnia się na zdjęciach z tłumu facetów w graniakach.

Send this to a friend