Informacje

OŚWIĘCIM. Dodatkowe 110 zł brutto dla pracowników Urzędu Miasta

Wraca temat podwyżek dla pracowników Urzędu Miasta. Radny miejski wnioskuje o podniesienie wynagrodzeń o minimum 400 zł brutto dla każdego etatu.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

 1. @Anonim
  a ty powtarzasz bezrozumnie to samo co małpiciel wszeteczny, klon warty małpy

 2. No cóż, radny Waldemar po raz kolejny próbuje kreować otaczającą rzeczywistość tak by pasowała do światopoglądu PiS. Kolejny też raz bezkrytycznie i bez zrozumienia tematu zabiera się pisanie kwitu. No cóż, taki już jest sposób działania radnego Waldemara.
  Proponuję radnemu poroznosić kilka wydań „kuriera” (pieszo) przy okazji dotleni umysł to i może pomysły na jakiekolwiek działanie na rzecz mieszkańców się w końcu znajdą.

 3. @małpiciel wszeteczny
  cyt. „Ciekawe czy ktoś przeczytał …”
  Ty na pewno nie przeczytałeś, bo gdyby było inaczej, zauważyłbyś, że Panowie W.Łoziński i J,Chwierut w swych pisemnych wypowiedziach piszą o dwóch różniących się od siebie sytuacjach. Inaczej rzecz ujmując, każdy z nich przedstawia swoją wersję prawdy, która w kontekście ich wypowiedzi jest prawdziwa.
  Tylko twoja wypowiedź spełnia warunki dla trzeciego rodzaju prawdy wg. śp. ks. prof. J.Tischnera, małpicielu wszeteczny

 4. Ciekawe czy ktoś przeczytał (ze zrozumieniem) interpelację radnego Łozińskiego i odpowiedź prezydenta Chwieruta.

  Wynika z nich niedwuznacznie, że radny Łoziński po prostu znowu „mija się z prawdą”. .

 5. Pan Chwierut jest równie hojny co łaskawy i równie łaskawy co światły.

 6. @ZIBI

  No i tak jest. Dużo załogi odeszło pracować do urzędu Polanki Wielkiej, do Starostwa, do PWiKu, Synthosa itd. za niedługo zostanie Chwierut i sam będzie ogarniał wszystkie sprawy. A ludzie będą czekać w jeszcze dłuższych kolejkach i narzekać jak to wolno wszystko działa.

 7. A ja domagam się podwyżki po 800 złotych na etat. Każdemu po równo. Przecież wszyscy mamy te same żołądki. A ceny w sklepach szaleją, czy Chwierut tego nie widzi? Po 30 latach pracy mamy zarabiać tylko pensję minimalną? Skandal!

 8. Nikt nikogo na siłę tam nie trzyma zawsze można zmienić pracę .Na kasie w biedronce można więcej zarobić .zawsze masz jakiś wybór.

 9. Kokosy tam płacą… po 20 latach pracy 20% więcej od płacy minimalnej… coś czuję, że jak starzy pracownicy przejdą na emeryturę to urząd zamkną na kłódkę. Kogo Chwierut chce zwabić za minimalną krajową? Już nawet Ukraińcy nie chcą za tyle pracować. Oświęcim się zwija. Zaczynamy od urzędu miasta.

 10. Januszkowi Zabrakło czas go odwołać. Zbierajcie podpisy. Człowiek Balcerowicza i Piniędzy niema i nie będzie dopuki PO na Urzędzie.

Send this to a friend