Informacje

Kraków Airport rozwija ofertę lotów: nowe połączenia z Birmingham i Amsterdamem

Kraków Airport otwiera nowe połączenia do Birmingham i Amsterdamu. Dowiedz się więcej o nowych lotach easyJet i rozwijającej się ofercie lotów z Krakowa.

Kraków Airport: Nowe Połączenia z Birmingham i Amsterdamem
Kraków Airport: Nowe Połączenia z Birmingham i Amsterdamem

Krakowskie Lotnisko Rozwija Ofertę Lotów: Nowe Połączenia z Birmingham i Amsterdamem

Kraków Airport nieustannie rozwija swoją ofertę, otwierając nowe połączenia zarówno z rynkami wschodnimi, jak i w Europie.

Krakowskie lotnisko otwiera w tym tygodniu kolejne połączenia z rynkami wschodnimi, ale cały czas umacnia także ofertę lotów w Europie,” – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Nowe Połączenia z Birmingham

Od 15 listopada, dzięki połączeniu easyJet, pasażerowie będą mogli polecieć z Krakowa do Birmingham dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Birmingham to miasto znane z urokliwych kanałów i zabytkowych manufaktur w centrum. To także idealne miejsce na wycieczkę do Stratford-upon-Avon, miejsca urodzenia Szekspira. Miłośnicy serialu „Peaky Blinders” mogą natomiast podążać śladami rodziny Shelby podczas specjalnych wycieczek z przewodnikiem.

Oferta easyJet z Krakowa

easyJet, znany przewoźnik krakowskiego lotniska, oferuje szeroką gamę połączeń #PROSTOzKRAKOWA. Pasażerowie mogą polecieć do takich destynacji jak Bazylea, Belfast, Bristol, Londyn Gatwick, Londyn Luton, Edynburg, Manchester oraz Paryż.

Połączenia do Amsterdamu

Od 2 września br. Kraków Airport wprowadza również nowe połączenie do Amsterdamu, które będzie dostępne dwa razy w tygodniu. Amsterdam, znany ze swoich kanałów, muzeów i tętniącego życiem centrum, jest jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych w Europie.

Podsumowanie

Kraków Airport nieustannie rozwija swoją siatkę połączeń, odpowiadając na potrzeby pasażerów i oferując nowe kierunki lotów. Dzięki połączeniom easyJet, mieszkańcy Krakowa i okolic mają teraz jeszcze więcej możliwości podróży zarówno w Europie, jak i poza nią.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

  1. Latają co kilka minut nad moim domem .Zanieczyszczają powietrze ,I hałasują nie można się wyspać po pracy.

Send this to a friend