Informacje

KRAKÓW. Od początku roku 2024 Kraków Airport obsłużył już 2 mln pasażerów

W marcu  z usług Kraków Airport skorzystało 790 427 pasażerów, czyli o 31 % więcej w stosunku do marca 2019 r. i  o 15 % więcej w stosunku do marca 2023 r.

„ Łącznie od początku roku 2024 obsłużyliśmy już w Kraków Airport  2 167 330  pasażerów, co oznacza, że sezon Zima 2023/2024 możemy zaliczyć do bardzo udanych.”- powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

„Przed nami  wiosenno-letnia siatka połączeń zainaugurowana w Święta Wielkanocne.Kwiecień i maj w branży lotniczej nazywany jest przedsionkiem wakacji. Wtedy pasażerowie wybierają się często na city-break  do wyjątkowych miast na całym świecie. To znakomita forma odpoczynku dla tych osób, które nie przepadają za dużą ilością turystów w lipcu i sierpniu i cenią sobie odpoczynek bez upałów  oraz  wysokich cen.  Zapraszamy do skorzystania z połączeń #PROSTOzKRAKOWA.”-dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Włoszek
Radosław Włoszek

Kraków Airport

Poprzedni artykułNastępny artykuł

10 komentarzy

  1. Waldi Łoziński w ciągu swojej całej kariery politycznej też często zmieniał poglądy polityczne co kadencja to nowa partia.Najdłużej jest związany z PiS.A cały majątek przepisał na żonę.W Pisie to norma.

  2. Cwany, myśli, że jak już nie jest z pisu tylko z porozumienia dla powiatu, to będzie uchodził za fachowca…..

Send this to a friend