Informacje

Nowe połączenia lotnicze z Kraków Airport: Jazeera Airways i Air Arabia

Kraków Airport wita Jazeera Airways i inauguruje nowe połączenie Air Arabia do Szardży. Odkryj bezpośrednie loty #PROSTOzKRAKOWA do Bliskiego Wschodu!

Uroczysty salut wodny dla samolotu Jazeera Airways na lotnisku w Krakowie
Uroczysty salut wodny dla samolotu Jazeera Airways na lotnisku w Krakowie

Powitanie Jazeera Airways na Kraków AirPort

W tym tygodniu do grona linii lotniczych obsługiwanych przez krakowskie lotnisko dołączyło dwóch znaczących na świecie przewoźników. Dzisiaj uroczystym salutem wodnym przywitaliśmy Jazeera Airways, wiodącego przewoźnika kuwejckiego. Był tort dla załogi oraz wspólne zdjęcie z przedstawicielami krakowskiego lotniska, co potwierdza rosnące zainteresowanie południową Polską wśród podróżnych z Bliskiego Wschodu.

Nowe połączenie Air Arabia do Szardży

W sobotę, 15 czerwca, zainaugurujemy nowe połączenie Air Arabia do Szardży. Air Arabia, największe tanie linie lotnicze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, cieszą się popularnością pasażerów na całym świecie od ponad dwudziestu lat. W sezonie Lato 2024, Air Arabia zwiększy ilość zapowiadanych wcześniej lotów do 12 tygodniowo.

Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport, podczas inauguracji nowych połączeń lotniczych
Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport, podczas inauguracji nowych połączeń lotniczych

Rosnące zainteresowanie połączeniem FlyDubai do Dubaju

Stale rośnie także zainteresowanie połączeniem FlyDubai do Dubaju. W wakacje do tego wyjątkowego miasta, słynącego z cudów współczesnej architektury, położonego na południowym wybrzeżu Zatoki Perskiej, będzie można polecieć trzy razy dziennie dzięki FlyDubai oraz trzy razy w tygodniu dzięki Wizz Air.

Wypowiedzi prezesa zarządu Kraków Airport

„Konsekwentnie prowadzimy rozmowy z liniami lotniczymi na całym świecie, budując mapy połączeń #PROSTOzKRAKOWA,” powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. „Bezpośrednie połączenia z Krakowa do miejsc na Półwyspie Arabskim pozwalają polskim turystom odkryć niezwykłe miasta poza Europą, nowoczesne, ale oferujące nutę orientalnej egzotyki. Zapraszamy gości ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i całej Zatoki Perskiej do odwiedzenia i odkrywania uroków Krakowa i Małopolski,” dodał Radosław Włoszek.

Samolot Air Arabia ląduje na lotnisku w Krakowie
Samolot Air Arabia ląduje na lotnisku w Krakowie

Zostaw komentarz

Zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi doświadczeniami z podróży z Kraków Airport. Czy planujesz skorzystać z nowych połączeń? Podziel się swoimi planami i opiniami poniżej!

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. nigdy nie zrozumię jak ten cipeleusz włoszek mógł zajść tak daleko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send this to a friend