Kultura

Wystawa „Papierowe Malarstwo” Albina Talika w Osiedlowym Domu Kultury Zasole

Zapraszamy na wystawę „Papierowe malarstwo” Albina Talika w Osiedlowym Domu Kultury Zasole od 2 sierpnia do końca września 2024 roku. Wernisaż odbędzie się 2 sierpnia o godz. 18:00. Odkryj surrealistyczny świat artysty tworzącego unikalne kolaże z papieru.

Wystawa "Papierowe Malarstwo" Albina Talika
Wystawa „Papierowe Malarstwo” Albina Talika

Wystawa „Papierowe Malarstwo” Albina Talika w Osiedlowym Domu Kultury Zasole

Od 2 sierpnia do końca września 2024 roku w Osiedlowym Domu Kultury Zasole będzie można podziwiać wyjątkową wystawę malarstwa papierowego autorstwa Albina Talika, zatytułowaną „Papierowe malarstwo”. Wydarzenie jest częścią projektu Prezentacje, cyklu Przestrzeń artystyczna.

Wernisaż i Unikalna Sztuka

Wernisaż wystawy odbędzie się 2 sierpnia o godz. 18:00. Miłośnicy unikatowej i kolorowej sztuki nie mogą przegapić tej okazji. Albin Talik, krakowski artysta, tworzy niezwykłe kolaże z papieru i kleju na płótnie, które zachwycają paletą barw i skrupulatnie dopracowanymi detalami. Wystawa przenosi widza w surrealistyczny świat wyobraźni artysty.

Tematyka i Technika

Głównym motywem prac Talika są pejzaże Krakowa – ulice, budynki, znane zakątki miasta, uchwycone w kadrach pełnych detali i tętniących życiem. Artysta buduje swoje dzieła z tysięcy drobnych kawałeczków papieru, nadając im trójwymiarowość i głębię. Jego prace to nie tylko wierne odwzorowanie rzeczywistości, ale również osobista interpretacja miasta, przepełniona emocjami i nostalgią.

Zaproszenie do Refleksji

Wystawa Albina Talika to nie tylko uczta dla oka, ale również zaproszenie do refleksji nad otaczającym nas światem. Artysta bawi się formą i kolorem, zmuszając nas do spojrzenia na znane miejsca z nowej perspektywy.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send this to a friend