Informacje

Kraków Airport powitał Air Arabia – nowe połączenia do Szardży

Kraków Airport powitał Air Arabia – nowe połączenia do Szardży. Współpraca z linią lotniczą Zjednoczonych Emiratów Arabskich wzmacnia ofertę lotów krakowskiego lotniska i otwiera nowe możliwości podróży.

Przywitanie Air Arabia na Kraków Airport
Przywitanie Air Arabia na Kraków Airport

Kraków Airport Powitał Air Arabia – Nowe Połączenia do Szardży

Do grona przewoźników Kraków Airport dołączyły Air Arabia, linie lotnicze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, przywitane dzisiaj na płycie lotniska uroczystym salutem wodnym. Pasażerowie pierwszego rejsu Szardża – Kraków – Szardża otrzymali słodkie upominki, a załoga inauguracyjny tort.

Rozwój Kraków Airport dzięki Air Arabia

„Współpraca z Air Arabia to nie tylko kolejne potwierdzenie ogromnego potencjału rynku arabskiego, ale również wzmocnienie lotów w siatce połączeń krakowskiego lotniska” – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. „Krajobraz w Szardży i okolicach fascynuje różnorodnością: ciepłe morze, pustynia, góry, zatem każdy turysta znajdzie miejsce do podziwiania tego emiratu” – dodał Radosław Włoszek.

Przywitanie Air Arabia na Kraków Airport
Przywitanie Air Arabia na Kraków Airport

Nowe Połączenia i Możliwości

Adel Al Ali, dyrektor generalny grupy Air Arabia, podkreślił: „Jesteśmy podekscytowani możliwością uruchomienia naszego inauguracyjnego lotu z Sharjah do Krakowa, co stanowi kolejny kamień milowy na naszej drodze rozwoju. To nowe połączenie pokazuje nasze zaangażowanie w zapewnianie naszym klientom niedrogich opcji podróży i poszerza naszą sieć o tętniącą życiem lokalizację, jaką jest Kraków. Jesteśmy przekonani, że nowe połączenie łączące oba miasta przyczyni się również do wzmocnienia powiązań handlowych i turystycznych pomiędzy obydwoma narodami.”

Uroczyste Przywitanie

W inauguracji pierwszego rejsu udział wzięli: Jakub Sławek, Ambasador Pełnomocny i Nadzwyczajny w Państwie Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport, Grzegorz Soszyński, prezes zarządu Stowarzyszenia Organizacji Turystycznej Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa, Maciej Białko, Head of the Foreign Trade Office in Dubai, Shahzad Naqvi, Area Manager – UEA, Air Arabia, Nuket Angin, Area Manager Air Arabia i Krzysztof Steiman, Commercial Manager Poland Air Arabia, Paweł Galiak, Dyrektor handlowy Kraków Airport oraz Krzysztof Roehlich, Welcome Airport Services, Wicedyrektor Oddziału Kraków.

Przywitanie Air Arabia na Kraków Airport
Przywitanie Air Arabia na Kraków Airport

Połączenia i Turystyka

W sezonie Lato 2024 #PROSTOzKRAKOWA będziemy mogli aż 12 razy w tygodniu polecieć do Szardży. Nowe połączenie Air Arabia to również wachlarz możliwości dalszych podróży dla pasażerów Kraków Airport: do Tajlandii, Indii, czy też na Sri Lankę. Dla Krakowa i Małopolski to okazja do ugoszczenia jeszcze większej ilości turystów z tamtej części świata.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

 1. Pisiory sprzedały migrantom tysiące wiz, teraz im jeszcze połączenia lotnicze fundują. A na co dzień plują, jacy to migranci niedobrzy. Obrzydliwa hipokryzja, pis pełną gębą. Kraść, podsłuchiwać, wpychać Polskę w ruskie łapska – a wszystko to z Bogiem i Ojczyzną na ustach. Won z pisiorami na Białoruś, tam będą mieli wszystko to, co nam chcieli zafundować.

 2. ht+tps://www.dakowski.pl/dyrektor-generalny-ryanair-michael-oleary-system-azylowy-to-kompletne-oszustwo-przylatuja-z-bezpiecznych-krajow-a-nastepnie-splukuja-swoje-paszporty-w-toalecie/

 3. Asiorku – wiesz, że odpowiadasz nie na temat? No to jak tam z tymi twoimi żydami? Znasz jakiegoś? A może byś się przebranżowił na antysłowaczyzm, w końcu trzeba kogoś nienawidzić.

 4. Małpa, był podobno także JEDEN Niemiec, który uratował w czasie wojny Polaka. Podobno. JEDEN.

 5. Małpa, przekazałeś już dobrowolnie swoje mieszkanie dla NIELEGALNYCH imigrantów?
  Wojewodowie na razie grzecznie proszą.Za pracę tutaj stać cię.

 6. Przepuszczam Asie, że Tuwima, Brzechwy czy Leśmiana na półce z książkami nie masz? Bo to panie żydzi są.

  Optymistycznie zakładając, że posiadasz w domu taką półkę.

  Czy wiesz, że na przykład polski narodowy żubr został uratowany przed wyginięciem przez żyda Sztolcmana?

  Zawsze dziwią mnie dzisiejsi polscy antysemici: nienawidzą kogoś, kogo nie ma. Jak pięcioletnie dzieci, które wyobrażają sobie nieistniejące zwierzątka.

  Ale jasne – Żydzi są, tylko umiejętnie się maskują.

 7. Tu sa ci, którzy za robotę się wezmą. Dyrektywa DLA DZBANÓW Z OŚWIĘCIMIA
  h+ttps://dakowski.pl/wokol-dyrektywy-ue-nakazujacej-nam-placenie-imigrantom-za-nic-nie-robienie-na-poziomie-zasilkow-w-niemczech/

 8. Co tydzień balangi , imprezy ,torciki .Nowa linia tu nowa linią tam .Niech się wreszcie wezmą za robotę. Same przechwalki nic więcej.

Send this to a friend