Informacje

POWIAT. Przesadzili z prędkością i stracili uprawnienia

Podczas minionego weekendu (27-29.11.2020) policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom, który przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50km/h.

W piątek wieczorem pilnowali bezpieczeństwa na trasie Oświęcim – Kęty. Tuż po godzinie 18.00 na ulicy Oświęcimskiej w Nowej Wsi  do kontroli drogowej zatrzymali samochód marki Audi, którym kierował 27 – letni mieszkaniec Bytomia. Policyjny miernik prędkości wskazał, że na odcinku gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h mężczyzna jechał z prędkością 107km/h.

Drugi pirat drogowy został zatrzymany na tej samej trasie w niedzielę wieczorem. Tuż przed godziną 18.00 w Grojcu na ulicy Beskidzkiej policyjne sygnały usłyszał 32 – letni mieszkaniec gminy Chełmek. Mężczyzna kierując samochodem marki Audi jechał z prędkością 101 km/h na odcinku, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50km/h.

Za popełnione wykroczenie policjanci nałożyli na kierujących mandaty oraz punkty karne, a także zatrzymali prawa jazdy, które będą mogli odzyskać za trzy miesiące.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

  1. Może to ich nauczy rozumu. Następnym razem na pół roku zabrać prawko, potem rok, potem póltora, itd

Send this to a friend