Informacje

Policjant Piotr Pudełko zatrzymał złodzieja w czasie wolnym

Młodszy aspirant Piotr Pudełko, dzielnicowy z Brzeszcz, w czasie wolnym zatrzymał złodzieja sklepowego. 31-letni mieszkaniec Rybnika jest podejrzany o kradzież towarów o wartości ponad 1000 zł. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjant Piotr Pudełko zatrzymał złodzieja sklepowego
Policjant Piotr Pudełko zatrzymał złodzieja sklepowego

Policjant Zatrzymał Złodzieja Sklepowego w Czasie Wolnym

Młodszy aspirant Piotr Pudełko, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Brzeszczach, wykazał się wyjątkową czujnością i odwagą, zatrzymując złodzieja sklepowego w czasie wolnym od służby. 31-letni mieszkaniec Rybnika jest podejrzany o kradzież artykułów spożywczych o wartości ponad 1000 złotych.

Zdarzenie na Parking Sklepowym w Suszcu

Do incydentu doszło 18 czerwca 2024 roku przed południem na parkingu jednego ze sklepów w Suszcu, powiecie pszczyńskim. Policjant, będąc na zakupach z żoną, zauważył mężczyznę wybiegającego ze sklepu, za którym biegł pracownik ochrony. Funkcjonariusz natychmiast zareagował, podejrzewając, że doszło do kradzieży.

Błyskawiczna Reakcja i Zatrzymanie

Młodszy aspirant Piotr Pudełko niezwłocznie pobiegł za uciekającym mężczyzną, którego udało mu się ująć. Wspólnie z pracownikiem ochrony, przekazał zatrzymanego sprawcę przybyłemu na miejsce patrolowi Policji. Złodziejem okazał się 31-letni mieszkaniec Rybnika, który dokonał kradzieży towarów o wartości przekraczającej 1000 złotych.

Konsekwencje Prawne

Za kradzież mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziękowania dla Funkcjonariusza

Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji młodszego aspiranta Piotra Pudełko, udało się zatrzymać złodzieja i zapobiec dalszym stratom. To kolejny dowód na to, że policjanci są gotowi służyć i chronić społeczeństwo, nawet poza godzinami służby.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

  1. Cóż takiego robi złodziej w czasie wolnym, żeby go zatrzymywać?
    p.s. Spróbujcie, towarzysze, napisać coś po polsku. Wprawdzie używacie polskich słów, stwarzając pozory, ale do języka polskiego macie dość daleko, oj daleko.
    „Policjant,w czasie wolnym od pracy, zatrzymał złodzieja sklepowego” Proszę bardzo.

Send this to a friend