Informacje

OŚWIĘCIM. Zatrzymanie poszukiwanej kobiety

Oświęcimscy kryminalni zatrzymali poszukiwaną 44 – letnią mieszkankę Oświęcimia. Kobieta ukrywała się w związku z grożącą jej karą więzienia za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece.
Od kilku tygodni policjanci Wydziału Kryminalnego zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, prowadzili czynności mające na celu ustalenie miejsca pobytu 44 –letniej oświęcimianki. Wczoraj (13.05.2020), w efekcie podjętych działań, funkcjonariusze ustalili, że poszukiwana urywa się w jednym z mieszkań na Osiedlu Zasole w Oświęcimiu, w związku z tym dokonali jej zatrzymania.

Kobieta była poszukiwana przez oświęcimski Sąd do odbycia kary pół roku pozbawienia wolności za przestępstwo narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia małoletnich nad którymi miała obowiązek opieki. Do popełnienia przestępstwa doszło do w kwietniu 2019 roku, kiedy kobieta została zatrzymana w chwili, gdy będąc pod wpływem alkoholu sprawowała opiekę nad trójką dzieci swoich znajomych. Poszukiwana wprost z pomieszczeń dla zatrzymanych trafiła do jednego z zakładów karnych.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.
Przypominamy, że aktualny wykaz osób poszukiwanych znajduje się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości, o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend