Informacje

OŚWIĘCIM. Targowisko miejskie zostało zamknięte

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego Zakład Usług Komunalnych zamyka od soboty – 14 marca – aż do odwołania targowisko miejskie!

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

14 komentarzy

 1. Ależ postawimy Kazimierzu! Kolumnę morową. Ta na Graben Strasse w naszej dawnej stolicy jest bardzo piękna…

 2. Mam nadzieję, że na zawsze. Czy zamiast tego wrzoda w centrum miasta nie można byłoby postawić czegoś estetycznego ?

 3. „Miasta zamykają targowiska. Jest na nich zbyt dużo ludzi. Władze Rybnika, Lędzin oraz Łaz podjęły decyzję o zamknięciu targowisk. Chodzi o dodatkową ochronę przed ryzykiem zakażenia koronawirusem”.
  „Lubelskie: Burmistrzowie zamykają targowiska – Jeśli się zamyka szkoły, zamknięcie targowiska jest zasadne. Burmistrzowie w Biłgoraju, Kraśniku, Frampolu i Tarnogrodzie zamykają lokalne targowiska. Jedni do 25 marca inni do końca miesiąca”
  „KZB Legionwo poinformowało, że Powiatowy Inspektor Sanitarny podjął decyzję o natychmiastowym zamknięciu targowiska. Decyzja o zakazie handlu w tym miejscu obowiązuje do odwołania”.
  „W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa w Ciechanowie (Mazowieckie) od soboty zamknięte zostaną miejskie targowiska”.
  „W powiecie sępoleńskim do dzisiaj nie odnotowano żadnego przypadku zarażenia się koronawirusem. Nie ma też ani jednego przypadku kwarantanny. Ale warto dmuchać na zimne, więc władze zdecydowały się zamknąć do odwołania targowiska. ”
  „Słupeckie targowisko zamknięte do odwołania!”
  „Burmistrz Wschowy Konrad Antkowiak i jego zastępcy nie będą się w najbliższym czasie spotykać z mieszkańcami, od dzisiaj wprowadzone zostały też zmiany w funkcjonowaniu magistratu, odwołano wszystkie imprezy i zamknięto targowisko. ”
  „Urząd Miasta w Rzeszowie zdecydował o zamknięciu targowiska przy ulicy Dworaka oraz Punktów Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych. Decyzja o zamknięciu tych miejsc zacznie obowiązywać od czwartku, 12 marca, do odwołania – poinformował nas w środę Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa.” 4. Co za idiota zamyka targowisko miejskie obok jest Lidl,Kaufland ludzie ściśnięci jak sardynki w puszce konserwy i nikomu to nie przeszkadza. Na targowisku jest przestrzeń otwarta, przewiewna,to jakie jest tam zagrożenie dla ludzi. Żenada.

 5. Nie żartuj sobie że Ty i Szydło wiecie?
  Poważnie: kościoły powinny być zamknięte. To dodatkowy i bardzo poważny czynnik ryzyka dla nas wszystkich.

 6. Ty i Chwierut nawet nie wiecie, co to jest Kościół. No ew. wiara. W wygraną w Lotto.

 7. Cieszę się Czesławie, że się zgadzamy. Teraz jeszcze Chwierut pozamyka nam kościoły i wreszcie będzie jasne, kto za tym stoi.

 8. @Najprościej Jeśli chodzi o spisek, masz rację. Nie tylko w Oświęcimiu Chwieruty rządzą.

 9. Prorokuję, że za chwilę będziemy mieli wysyp wystąpień zatroskanych polityków lokalnych apelujących żeby zachować rozwagę, czosnek jeść i witaminę C, zadbać o seniorów itp. Koniecznie z dużym zdjęciem polityka.
  Taki apel opublikowała już znana wirusolożka Szydło, ciekawe, kto następny.

 10. Tak Czesławie, to spisek.
  Zamknięte targowisko Targowiska w Ciechanowcu, Czyżewie i Sokołach nieczynne do odwołania! Skierniewickie targowiska zamknięte do odwołania. W Wyszkowie od przyszłego tygodnia zamknięte zostaną wszystkie targowiska w naszym powiecie – poinformował wicestarosta Leszek Marszał. Z uwagi na ogłoszenie przez Ministra Zdrowia stanu epidemicznego oraz biorąc pod uwagę zdrowie mieszkańców Miasta i Gminy Krotoszyn, informujemy, że od wtorku 17 marca br. PGKiM Sp. z o.o. zawiesza funkcjonowanie targowiska miejskiego do odwołania. Od soboty w Ostrowie Wlkp. zamknięto targowiska ….
  No nie chce mi się dalej szukać, ale ewidentnie wygląda mi to na spisek Chwieruta z niemieckimi właścicielami lidla.

  Tak naprawdę Chwierut pewnie woli dmuchać na zimne, może w marketach ludzie płacą głównie kartą, a nie banknotami. Jakieś powody pewnie są.
  Można się Chwieruta spytać.

Send this to a friend