Informacje

OŚWIĘCIM. Galeria Niwa zamyka niektóre sklepy

Szanowni klienci, informujemy, że zgodnie z decyzją Premiera od dnia jutrzejszego tj. 14 marca 2020 r. (sobota) zostało wprowadzone ograniczenie działalności Centrów handlowych na czas dwóch tygodni z możliwością dalszego przedłużenia.

Oznacza to, że jedynymi lokalami dostępnymi dla klientów są:
-Carrefour
-Piekarnia
-Apteka
-Rossmann
-Pralnia

Restauracja KFC (w tym strefa drive) oraz Hammurabi realizuje zamówienia z dostawą do domu.

Źródło: Galeria Niwa

Poprzedni artykułNastępny artykuł

8 komentarzy

  1. Ja jako @hotin martwię się o was w przeciwieństwie do waszego platformianego guru zwanego z wyboru Prezydentem Miasta PO-koju. PS. Cześć i chwała bohaterom!

  2. Z takim rozumkiem jak hotinek na pewno ciężko mu znaleźć normalnych znajomych czy dziewczynę tak ze to pewnie jego jedyna forma kontaktów międzyludzkich. Tylko to tłumaczy tak rozpaczliwe, wołające o atencję posty.

  3. Czasami zastanawiam sie czy hotin jest tak zaczadzony Pisem czy robi sobie jaja i smieje sie z tego co pisze…

  4. Hotina jednak trzeba zbanować. On jest gorszy od rosyjskich hakerów.

  5. Chwierut ! Wprowadz monitoring pracowików swoich!To oni są teraz osobami pozbawionymi motywacji bycia w pracy i w domu rodzinnym!

  6. …i tak część społeczeństwa tłumnie ruszyła do sklepów RTV AGD i marketów budowlanych. Zostań w domu nie zadziałało. Sklepy stacjonarne Decathlon nieczynne. Gratuluję ludzkiego podejścia w obecnej sytuacji . Brawo !

  7. I to jest problem z tzw. nacją budżetową, która w tym przypadku pozostanie poza wszelkimi normami. PS. Interesantów w UM odstraszyli a po pracy go to shoppinig!

  8. KFC uratuje świat, wirus w temperaturze smażenia zostaje zniszczony. Więc życzę smacznego. Ps pamiętajcie o czystych dłoniach !

Send this to a friend