Informacje

OŚWIĘCIM. Radni PiS chcą zakupu masek ochronnych dla seniorów

Miejscy radni Prawa i Sprawiedliwości, wnioskują do prezydenta Oświęcimia o zakup z rezerwy budżetowej masek ochronnych dla seniorów powyżej 65 roku życia. Poniżej treść wniosku:

* zdjęcie poglądowe, materiały prasowe
Poprzedni artykułNastępny artykuł

22 komentarze

 1. Czyli Chwierut jednak zareagował na wniosek radnych PIS!! Da się w końcu coś zrobić?!
  Maseczki dla seniorów są, odpowiednie osoby przyniosą, trzeba tylko zadzwonić na nr: 338411781 lub 783434107
  I co lizusy i pismaki prezia: @do geniuszy z oswiecimskiego pisu, @masterkosa, @De S i @Lolo może czas przestać pisać głupoty i hejtować??

 2. @masterkosa

  Rozumiem. Ja akurat ich osobiście nie znam, ale coś działają. Jeśli wiesz coś więcej, co powinienem wiedzieć, to napisz.
  Pozdrawiam!

 3. @observer

  Nie myl krytyki z hejtem…

  PS. Nie mam znajomych wśród radnych PO. Za to Trzech Muszkieterów PiS znam osobiscie.

 4. Nie oczekuję od radnych aby przekazywali swoje diety na szczytne cele, są to zresztą nieduże pieniądze. Bardziej liczyłbym np. na naszą europosłankę Szydłową, która otrzymuje miesięcznie od 50 000 do (jeśli oszczędza na dietach, zwrotach, kosztach prowadzenia biura i innych bonusach) 70 000 złotych, czy raczej teraz już po wzroście kursu euro – do 80 000 zł. Czyli trzy jej pensje to praktycznie cała rezerwa budżetowa miasta Oświęcimia. Jakiś gest pani posłanko, dla szpitala w rodzinnym powiecie?

 5. Brawo dla radnych z PIS!!
  Działają w odróżnieniu od innych. Od początku epidemii nie widziałam nic, co by wskazywało, że inni radni mają jakiekolwiek pomysły na pomoc potrzebującym i ogólnie mieszkańcom. Sorki, jeszcze brawo dla Pani Bożeny!!

 6. do osoby nickującej jako: @do geniuszy z oswiecimskiego pisu, @masterkosa, @De S i @Lolo

  gdybyście trochę więcej poczytali na innych forach i na fb, oczywiście ze zrozumieniem i przestali hejtować, wiedzielibyście, że:
  1. UM ma pracowników, którzy kolportują pisma po całym mieście, np. dot. zapłaty podatków
  2. UM ma pełny spis ludności, więc wiedzą, gdzie mieszkają seniorzy w wieku 65+, mogą maseczki roznieść
  3. obserwując media, widzę, że tylko radni PIS coś robią i uruchamiają prezia do działania
  4. Łoziński, Kuczek i Przewoźnik zakupili materiał oraz maszyny do szycia dla Serafitek, które codziennie szyją maseczki ochronne

  Pytam więc was: gdzie są wasi koledzy – radni z PO oraz pozostali z komitetu Chwieruta? Co robią i w czym pomagają, bo w necie ani widu, ani słychu!! Wzięli już diety? Przekazali swe diety na coś szczytnego? Przestańcie więc hejtować, bo to w niczym nie pomaga, a pokazuje wyłącznie wasz prymitywizm myślenia.

 7. Warunek jest tylko jeden: sami je poroznosicie po domach ! To bedzie wasz wklad!

 8. Czy radni z PiS-u zaliczają się partyjnych do ViP-ów i będą mieli zwiększony dostęp do usług medycznych i to bez skierowania?

 9. Ciągłe listy otwarte jakby tu rozdać niewielką rezerwę w budżecie miasta są idiotyczne. Nie wiadomo jak sytuacja się rozwinie i jak duże epidemia będzie miała konsekwencje dla dochodów miasta. A Miasto musi być przygotowane aby na przykład zapewnić ludziom minimalną komunikację autobusową, żeby woda była w kranie, żeby jako tako funkcjonowały szkoły, urzędy, podstawowa służba zdrowia. Może być znacznie gorzej, a wtedy miasto nie będzie miało już nic. Populizm radnych pis jest jak na tą chwilę kompletną głupotą.

 10. Radni z Orzysza też przekazali diety dla szpitala. Czekam na radnych z Oświęcimia.

 11. Niech tych trzech muszkieterów za swoje diety kupi maseczki dla ON bo o nich nikt się nie martwi .Panowie do roboty a nie pisanie bzdur

 12. Ale dlaczego miasto ma na cokolwiek dać jak Morawiecki mówił że wszystko jest, a Polska jest gotowa na epidemie.
  Jak coś można konkordad wypowiedzieć i kasa będzie.

 13. Radni z Sandomierza uchwalili by swoje diety przekazać na rzecz miejscowego szpitala. Radni PiS się wyłamali i stwierdzili, że sami będą pomagać. Nie powiedzieli tylko jak. Informacja sprawdzone w telewizji sandomierskiej. Może nasi radni przeznaczą diety na maseczki dla osób starszych? Tylko radni z PiS-u się nie wyłamią wzorem swoich kolegów?

 14. Trzeba było dla świętego spokoju zareagować na pierwszy list pisowskich muszkieterów i rozdać od razu, jak chcieli, całą rezerwę budżetową na biednych restauratorów. W ten sposób miałbyś ich z głowy i uniknąbyś kolejnych listów otwartych.

 15. A ja domagam się aby z rezerwy budżetu województwa zakupiono natychmiast maseczki i kombinezony dla wszystkich Małopolan!

 16. @hotin

  PiS nie kłamie…
  Żart roku. Dawaj następny.

  P. S. Jacy moi??? PO? PiS? To samo bagno tylko w PiS mułu trochę więcej

 17. @hotin

  Cala rzecz w tym ze nasi radni z PiSu (trzej muszkieterowie) nawet naśladować nie potrafią. Przerasta ich to. Boją sie działania jak diabeł wody święconej…

 18. Domagamy się ponadto aby przekazać całą rezerwę budżetową na głodne dzieci.
  Radni pis.

 19. Panowie radni weźcie się do pracy. Póki co przypominacie krokodyle – wielkie gęby do gadania i krótkie łapki do roboty. Pani Bożena Godawa daje wam najlepszy możliwy przykład. Bądźcie jak Pani Bożena…

Send this to a friend