Informacje

OŚWIĘCIM. Potrącenie małoletniego użytkownika hulajnogi elektrycznej

We wtorek 2” czerwca o godzinie 14.20 w Oświęcimiu na ulicy Zagrodowej doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i małoletniego poruszającego się na hulajnodze elektrycznej.

W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że 42 – letni mieszkaniec Oświęcimia kierując samochodem marki Opel potrącił 10 – letniego chłopca poruszającego się na hulajnodze elektrycznej, który miał wyjechać zza zaparkowanego samochodu wprost pod nadjeżdżający pojazd. W wyniku zdarzenia małoletni doznał obrażeń ciała. Pod opieką ratowników medycznych w stanie przytomnym został przewieziony do szpitala na leczenie.

W trakcie dalszych czynności policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.

Policja Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

5 komentarzy

 1. Robin – w ostatnich kilkunastu latach wyremontowano zrujnowane albo zbudowano całkiem nowe następujące ścieżki rowerowe:
  – Tysiąclecia – w połowie remont (od Chemików po Słowackiego), w „większej
  połowie” nowa
  – Olszewskiego
  – Dąbrowskiego
  – Śniadeckiego
  – Słowackiego
  – Ceglana
  – Paderewskiego
  i tak dalej, i tak dalej. Ścieżek rowerowych jest mnóstwo. Więc nie piernicz mi tu.

 2. Zmień okulary bo masz problem że wzrokiem.Pamietam czasy Telki, Marszałka, Krawczyka, Grosera, i widzę ile było kiedyś , a ile przybyło nowych ,i ile zostało wyremontowanych ścieżek rowerowych w Oświęcimiu, i wokół niego setki kilometrów, a Ty bredzisz jak niedorobiony.To nie prezydent decyduje o tym ile jest w Oświęcimiu ścieżek rowerowych tylko zarządca drogi ,i uwarunkowania tej drogi.

 3. Jak mamy jeździć jak chwierut nie buduje ścieżek rowerowych?Niech jeździ do pracy rowerem a przeklnie tego kto rządzi miastem

 4. Ostatnio malec w kasku o mało na mnie nie wjechał w pobliżu tej ulicy. Jeździł nie widząc świata wokół, widać było że sprzęt jeszcze nie dla niego.

Send this to a friend