Informacje

OŚWIĘCIM. Pijany mężczyzna szedł drogą krajową numer 44

Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji w Izbie Wytrzeźwień umieścili 43 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Pijany mężczyzna szedł drogą krajową numer 44 w Oświęcimiu. O stworzeniu zagrożenia w ruchu drogowym przez nietrzeźwego pieszego powiadomili dwaj kierowcy.

Wczoraj (13.06.2023) po godzinie 16 operator numeru alarmowego został powiadomiony przez dwóch kierowców o zataczającym się mężczyźnie idącym ulicą Zatorską w Oświęcimiu (DK44). Na miejsce natychmiast pojechał jeden z patroli. Mundurowi szybko zlokalizowali nietrzeźwego. 43 – letni mieszkaniec Oświęcimia będący pod silnym działaniem alkoholu  został umieszczony w Izbie Wytrzeźwień.

Na podziękowania zasługują kierowcy, którzy powiadomili o zagrożeniu, które w ruchu drogowym stworzył nietrzeźwy pieszy.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

  1. Czy ktoś sprawdzi w jaki sposób instruktorzy prowadzą szkolenia? To co zobaczyłem dzisiaj na skrzyżowaniu ulic Zawidzkiego i Matejki woła o pomstę do nieba. Pani instruktorka nakazała kursantowi zatrzymać się na skrzyżowaniu i cofnąć. Nie byłby to problem, gdyby nie fakt, że za nimi stał samochód. Na szczęście kierowca stojący za nimi zdążył w porę wycofać inaczej doszłoby do kolizji. Potem się dziwimy, że młodzi kierowcy popełniają błędy w trakcie jazdy, skoro instruktorzy odwalają takie numery.

Send this to a friend