Informacje

Paweł Plinta nominowany w konkursie Osobowość Roku „Gazety Krakowskiej”

Paweł Plinta, radny miasta Oświęcim i społecznik, został nominowany do tytułu Osobowość Roku „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego”. Dowiedz się więcej i zagłosuj!

Paweł Plinta, radny miasta Oświęcim i społecznik
Paweł Plinta, radny miasta Oświęcim i społecznik

Paweł Plinta Nominowany w Konkursie Osobowość Roku „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego”

Paweł Plinta, radny miasta Oświęcim, społecznik i dziennikarz, został nominowany do tytułu Osobowość Roku „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego” w kategorii polityka, samorządność i społeczność lokalna.

Konkurs Osobowość Roku

Osobowość Roku to plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. W Małopolsce akcję organizują „Gazeta Krakowska” i serwis www.gazetakrakowska.pl, „Dziennik Polski” i serwis www.dziennikpolski24.pl, a także miejskie i powiatowe serwisy www.naszemiasto.pl. Głosowanie trwa do 19 czerwca.

Osiągnięcia Pawła Plinty

Paweł Plinta to radny miasta Oświęcim, zaangażowany społecznik, dziennikarz, a przede wszystkim osoba z otwartą głową. Dzięki współpracy z Pawłem, udało się nam rozwijać „Kurier Oświęcimski” – miesięcznik opinii i forum dyskusji. Razem stworzyliśmy i prowadzimy internetowy program „Porozmawiajmy.O”.

Wspólnie z Pawłem powołaliśmy Stowarzyszenie Instytut Spraw Obywatelskich „Nowy Oświęcim”, którego jest prezesem zarządu. Zainicjowaliśmy również internetową Mapę Potrzeb Mieszkańców Oświęcimia (www.mapapotrzeb.com.pl) dzięki współpracy z Bartkiem Jaskółką i jego synem Michałem.

Nasze Motto

Ktoś kiedyś powiedział, że „samemu idzie się szybciej, ale w grupie dociera się dalej”. To jest nasze motto. Wspólnie z Pawłem angażujemy mieszkańców Oświęcimia, wywołując dyskusję o samorządzie i przyszłości miasta. Aby Oświęcim i Ziemia Oświęcimska mogły się skutecznie rozwijać, potrzebne jest zaangażowanie mieszkańców.

Głosowanie

Zachęcamy do głosowania na Pawła Plintę. Głosy można oddać do 19 czerwca za pomocą esemesów. Aby zagłosować, wyślij SMS o treści KRP.64 na numer 7303 (koszt SMS: 3,69 zł z VAT).

Dziękujemy redakcji „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego” za nominację.

Jakub Przewoźnik i Waldemar Łoziński

Poprzedni artykułNastępny artykuł

18 komentarzy

 1. Migranci coraz bliżej Oświęcimia, wzbogacą nas kulturowo,
  przyjmiemy ich w Mieście Pokoju z radością.

 2. Sukcesem flinty jest prowadzenie fejkowych portali i gazet jak kaszanka, kurier osw., itp., oczywiście to wszystko za pieniądze podatników będąc w pr w Agendzie kozłowskiego, do spółki z flipem i flapem lub jak kto woli z łoldem i dżejkopem. A właśnie, gdzie dżejkop, może już pod ziemią kopie parking pod cmentarzem 🙊🙈🙉

 3. Maja Ostaszewska wyjątkowo głupia kobieta, obrażająca polskich żołnierzy na granicy z Białorusią, została uhonorowana nagrodą przez Oświęcimski Instytut Praw Człowieka.

 4. Maja Ostaszewska wyjątkowo głupia kobieta, obrażająca polskich żołnierzy na granicy z Białorusią, została uhonorowana nagrodą przez Oświęcimski InstytutnPraw Człowieka.

 5. @Anatol

  Poniżej lista sukcesów pana Pawła

  1.
  2
  3.
  4.
  5.

  To by było na tyle…

 6. To te płatne konkursy smsowe i za abo? Krakowska robi je masowo. Chyba cienko przędą.

 7. Rodzic dzieki za info, bo nie wiedzialem, ze ostaszewska u nas nagrodzili…teraz czekam na film „Zielona granica 2” i dalsze nagrody dla tej watpliwej gwiazdy…ale porownanie Plinty do niej to cios ponizej pasa…

 8. To takiej rangi nagroda jak ta co wręczyli w Oświęcimiu niejakiej Ostaszewskiej która nazywała żołnierzy broniących Polskiej granicy mordercami i jeszcze ja za to nagrodzili. Taka patologia tylko w Polsce,

 9. Chłopcy, ruszcie dupy sprzed kompów. Może też was do czegoś nominują…

 10. chyba się obajtkowej albo pcimskiej gazecie a nie krakowskiej coś pomyliło, nie osobowość tylko osobliwość roku !!!!

Send this to a friend