Kultura

OŚWIĘCIM. Japonia – kulturowa i kulinarna podróż z mamą

24 maja 2022 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się czterdzieste trzecie z cyklu podróżniczych „Spotkań przy globusie” – z Iwoną Marczak – pt.  „Japonia – kulturowa i kulinarna podróż z mamą”.

Do Japonii wybrałyśmy się we dwie, oczekując niezwykłej przygody. Dostałyśmy ją w pakiecie z górą pysznego jedzenia i pięknej kultury. Wczesną wiosną już zaczynały kwitnąć wiśnie, a ich rozkwit towarzyszył coraz większej ilości turystów – nie przeszkodziło nam to jednak w osobistym przeżyciu tej podróży. Uniknęłyśmy problemów, ale nie uniknęłyśmy przygód i niespodziewanych spotkań – zapraszam na opowieść o dwutygodniowej, wiosennej przygodzie w Kraju kwitnącej wiśni. Serdecznie pozdrawiam! /Iwona Marczak/

Iwona Marczak – z wykształcenia fizjoterapeutka i graficzka, pracuje jako wykładowczyni. Z zamiłowania podróżniczka, psia mama i artystka, sprawdza czy czekolada w każdym kraju smakuje tak samo. Odwiedziła już 6 kontynentów i ponad 50 krajów, do każdego chętnie by wróciła. Często podróżuje z rodzicami, bo nie zna wielu tak wspaniałych i bezproblemowych podróżników, jak jej mama.

OCK

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend