Informacje

OŚWIĘCIM. Interaktywna mapa z przebiegiem S1 Mysłowice – Bielsko-Biała

Zobacz interaktywną mapę z przebiegiem drogi szybkiego ruchu S1 Mysłowice Kosztowy – Bielsko-Biała Suchy Potok.

 

Zobacz także:

POWIAT. Coraz bliżej do budowy odcinka trasy S1 Bieruń-Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

12 komentarzy

 1. Artykuł kłamie. Proste.
  Ojej, jak to? Przecież tak napisali. A wszystki co łone w gazecie napisali to musi być prawda.

 2. W Wadowicach rządzi twardy pisowski beton – tak? GDDKA jest rządowa – tak? Ministrem sprawiedliwości jest Ziobro, w którego gestii jest dbanie o to, aby głupie procesy przed sądami administracyjnymi nie trwały latami – tak? Więc Czesław twierdzi, że za niewybudowanie tej drogi odpowiedzialne jest peło. Aha.
  Tymczasem prawda jest taka, że koszt BDI to 6,5 miliarda złotych, których rząd po prostu nie ma. I tyle. Nie wiem dlaczego przewidziano we wstępnym projekcie tak dużo koszmarnie drogich obiektów inżynierskich, jak np. wiadukty po 35 – 40 metrów wysokości (!), rozumiem że teren trudniejszy niż S-1, ale żeby aż tak?
  Z uszanowaniem,

  Jan Kowalski.

  Lepiej Czesławowi?

 3. Do palanta, który nigdy nie przedstawia się
  h+ttps://wadowice.naszemiasto.pl/zle-informacje-dla-kierowcow-z-naszego-regionu-bdi/ar/c1-8011343

 4. Donal i Komoroski w bibliotece poklepywał bielanskiego chłopa ale nic nie zrobił w tej sprawie.Obecnie jest przemęczony 100% podwyżka od sierpnia 2021r.

 5. @as – burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński jest wściekle pisowski. Jak nie wiesz – to nie pisz bzdur.

 6. czyli co, ponieważ trasa będzie Pisowska, Chwierut zgłosi weto lub za pomocą lokalnego KODu będą blokady wykonawców? Jak konsekwentnie, to konsekwentnie.

 7. Zagadka: kiedy pis ogłosił tę radosną wieść? – „Premier Beata Szydło spotkała się z samorządowcami w Bielsku-Białej. Podczas spotkania minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk skierował do realizacji śląskie odcinki drogi ekspresowej S1”.
  Odpowiedź – w 2016 roku.
  Jak dotąd urzędy tylko przerzucają się papierkami, nie została wbita ani jedna łopata pod budowę tej ekspresówki.
  Natomiast świetnie posuwa się budowa S19: Białystok – Bielsk Podlaski – Siemiatycze – Międzyrzec Podlaski – Radzyń Podlaski – Lubartów – Lublin. Dlaczego? Bo taką obietnicę złożył pis dla swojego elektoratu w zapadłych wschodniopodlaskich wiochach. Co prawda ruch tam będzie żaden, ale wyborcy pis poczują się dopieszczeni.

 8. Tak, bo tylko pisowskie gminy dostają kasę od rządu. I w ten sposób pis zamierza wygrywać wybory aż do końca świata. Albo o dzień dłużej.

 9. Gdzie ta trasa przez Oswiecim? Te najgorsze i zakorkowane węzły pozostaną czyli inwestycja jak zawsze w polach

Send this to a friend