Wideo

OŚWIĘCIM. Czerwcowy przelot dronem nad budową nowej obwodnicy Oświęcimia do drogi S1

Prace przy obwodnicy Oświęcimia i nowym mostem na Sole postępują w ekspresowym tempie. Zobacz czerwcowy przelot dronem nad całą budową. Zdjęcia robią duże wrażenie.

Źródło: GDDKiA

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

  1. Od małpy – oczywiście, że tak. Bo taki jest pomysł na wspólnotę europejską: my dajemy swój rynek zbytu bez ceł ochronnych, oferujemy swoją tańszą siłę roboczą, bogatsze państwa zgadzają się na swobodę inwestowania w Polsce, w rezultacie czego część biznesu przenosi się do Polski, niektórzy pracownicy w ich krajach stają się bezrobotni, i tak dalej, i tak dalej. Unia staje się systemem naczyń połączonych, w którym wszyscy jednak per saldo zyskują. Rozumiesz? Ponadto Unia po jakiś symulacjach zgadza się dopłacać do polskiego rolnictwa i finansować nam infrastrukturę. Stąd te 60-70 miliardów nadwyżki na korzyść Polski rocznie.

    W twoim mniemaniu gdy do 20 domów prowadzi droga, która wymaga remontu, właściciele tych domów próbują się nawzajem przechytrzyć i oszukać, aby zapłacić za remont jak najmniej i wyrolować sąsiada. W efekcie droga nadal jest dziurawa.. Nie przychodzi ci nawet na myśl, że właściciele mogą się porozumieć i wypracować jakiś kompromis dla wspólnego dobra. To ci się nie mieści w głowie, prawda?

  2. Naprawde myslisz, ze my wplacamy 33 a oni „za friko” daja nam 103? Z dobrego serca biednej Polsce laduja kase?

  3. To są Widzu oficjalne dane ministerstwa finansów. Zdziwiony? W wiadomościach tvp tego nie mówili? Cóż.

  4. W tym roku Polska ma wpłacić do budżetu Unii 33 miliardy złotych, otrzyma w zamian 103 miliardy złotych.

  5. @@@ ty nieuki.A piniądze unijne to niby z dodruku się niorą,czy że dkładek np. Polski?

  6. Oklaskiwanie polityków gdy buduje się nowe drogi jest jak oklaskiwanie bankomatu gdy wypłaca ci pieniądze

Send this to a friend