Informacje

KRAKÓW. 7 milionowy pasażer przyleciał z Helsinek do Kraków Airport

W poniedziałek rano 12 grudnia w Kraków Airport  został powitany 7-milionowy pasażer, który przyleciał do Krakowa liniami lotniczymi Finnair z Helsinek.

7 milionów pasażerów, to liczba znacznie większa niż zakładano w prognozie ruchu pasażerskiego na 2022. Konsekwentnie odbudowujemy atrakcyjną siatkę połączeń, a pasażerowie wciąż chętnie wybierają transport lotniczy jak drogę swojej podróży.” -powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Cieszymy się także, że do Kraków Airport powróciły zawieszone przez pandemię połączenia, a także całkiem nowe, długo oczekiwane przez Małopolan. Zapraszamy serdecznie do korzystania z bogatej oferty siatki Zima 2022/23. Już dzisiaj można planować także wakacyjne podróże, nasz bazowy przewoźnik Ryanair potwierdził właśnie od 2 lipca nowe połączenie do Bułgarii, tym razem Warny. Dzięki niemu będziemy mogli podróżować #PROSTOzKRAKOWA nad Morze Czarne.” – dodał  Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

5 komentarzy

  1. Hotin, a ty jestes „kulturalny” normalnie”? Z tym slowem masz tyle wspolnego co swinia z widelcem…

  2. Jak widać POniżej,,,kulturalni” innaczej nie lubią sukcesów PiSiorów,za to Chwieruta wychwalają na POtęgę.

  3. Nie lubisz goscia, bo to pisior? Jezeli zarzadzana przez niego firma rozwija sie, to czemu ma nie chwalic sie sukcesami?

Send this to a friend