Sport

Ekskluzywne relacje i mecze Polaków na EURO 2024 w TVP

Śledź ekskluzywne relacje i wszystkie mecze Polaków na EURO 2024 w TVP! Dołącz do milionów kibiców i oglądaj turniej na żywo z najlepszymi komentatorami i ekspertami. Mecze w TVP1, TVP2, TVP Sport oraz na TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej.

Mecze Polaków na EURO 2024 w TVP
Mecze Polaków na EURO 2024 w TVP

Mistrzostwa Europy 2024: Polacy Gotowi na Emocjonujące Starcie w Niemczech

Już 14 czerwca rozpoczynają się Mistrzostwa Europy 2024 w Niemczech, a Polacy zmierzą się w swoim pierwszym meczu z Holandią 16 czerwca. Telewizja Polska, jedyny oficjalny nadawca turnieju w Polsce, przygotowała specjalną ramówkę na czas mistrzostw. W programie znajdą się poszerzone studia, dedykowane programy i wyjątkowe relacje ze sztabu Biało-Czerwonych. Powraca również legenda polskiego dziennikarstwa sportowego, Dariusz Szpakowski, który skomentuje m.in. finał EURO 2024.

Polscy Kibice Czekają na Emocje

EURO 2024 to wielkie wydarzenie, na które czekają kibice piłkarscy na całym świecie. Będzie to ostatnia okazja, aby zobaczyć w akcji Toniego Kroosa, który ogłosił zakończenie kariery po turnieju, oraz prawdopodobnie ostatni turniej Cristiano Ronaldo. Polscy kibice z niecierpliwością oczekują emocji związanych z występami naszej drużyny, która po zaciętym boju w barażach z Walią awansowała po raz piąty z rzędu do finałów Mistrzostw Europy.

Telewizja Polska: Ramówka EURO 2024

Telewizja Polska przygotowała bogatą ofertę na czas EURO 2024. Oprócz transmisji meczów, w programie znajdą się relacje zza kulis przygotowań Biało-Czerwonych, programy podsumowujące wydarzenia dnia, powtórki spotkań oraz poszerzone studia z udziałem ekspertów, byłych trenerów i eks-reprezentantów, takich jak Łukasz Piszczek, Jakub Błaszczykowski, Łukasz Fabiański, Artur Wichniarek i Jakub Wawrzyniak. Transmisje większości spotkań będą dostępne w TVP1 i TVP2, a wszystkie mecze pokaże TVP Sport. Mecze można również oglądać na TVPSPORT.PL, w aplikacji mobilnej, Smart TV i HbbTV. Media społecznościowe TVP Sport będą skupiały się na relacjonowaniu wydarzeń związanych z EURO 2024.

Eksperci i Komentatorzy

Mecze będą komentowali znani i lubiani dziennikarze sportowi, którzy stworzą duety z byłymi piłkarzami i trenerami. Wśród komentatorów znajdą się Mateusz Borek, Jacek Laskowski, Maciej Iwański, Sławomir Kwiatkowski, Michał Zawacki oraz Mateusz Święcicki. Dariusz Szpakowski, dla którego będą to już 11. finały Mistrzostw Europy, skomentuje dziewięć meczów, w tym finał, wspólnie z Grzegorzem Mielcarskim. Studia poprowadzą Paulina Chylewska, Maciej Kurzajewski, Jacek Kurowski, Maja Strzelczyk oraz Sylwia Dekiert.

Mecze Towarzyskie Przed Turniejem

Przed wylotem na turniej reprezentacja Polski rozegra dwa mecze towarzyskie, które będą transmitowane przez Telewizję Polską:

  • Polska – Ukraina: 7 czerwca o 20:45, studio od 19:00 na TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej, od 20:20 na antenie TVP1. Komentatorzy: Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow.
  • Polska – Turcja: 10 czerwca o 20:45, studio od 19:00 na TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej, od 20:20 na antenie TVP1. Komentatorzy: Mateusz Borek i Robert Podoliński.

Mecz Otwarcia EURO 2024

Mecz otwarcia EURO 2024 między Niemcami a Szkocją odbędzie się 14 czerwca o 20:30 w TVP1. Spotkanie skomentuje duet Mateusz Borek i Robert Podoliński.

Harmonogram Spotkań Polskiej Reprezentacji w Finałach Mistrzostw Europy

  • Polska – Holandia (Mateusz Borek, Robert Podoliński) – 16 czerwca, studio od 14:20 w TVP1.
  • Polska – Austria (Dariusz Szpakowski, Grzegorz Mielcarski) – 21 czerwca, studio od 17:30 w TVP1.
  • Francja – Polska (Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow) – 25 czerwca, studio od 17:30 w TVP1.

Zapraszamy do Oglądania EURO 2024 z TVP

Mamy nadzieję, że połowę czerwca i lipca polscy kibice spędzą z Telewizją Polską, śledząc występy Biało-Czerwonych na boiskach w Niemczech. Oglądajcie najlepsze mecze, ekskluzywne relacje i komentarze wybitnych ekspertów tylko w TVP!

Poprzedni artykułNastępny artykuł

6 komentarzy

  1. Oglądanie polskiej piłki nożnej jest jak oglądanie seksu swoich rodziców. Niby swoi ale bardzo źle się na to patrzy…

  2. Nie pasuje – nie ogladaj. Wlacz sobie telenowele jak Ci sie podoba…emocje sportowe towarzysza nam od wiekow i chocbys sie z….ł to tego nie zmienisz…

  3. Mecze Polskich nierobów bez ambicji są tak ekskluzywne jak śpiki menela

  4. Po co strefa kibica – by oglądać tych nieudaczników! Po pierwszym meczu żałoba narodowa i banda tzw. ekspertów telewizyjnych – ci co wszystko wiedzą i zamiast jednego komentatora – to dwóch gledzących Borków, Węgrzynów, Laskowskich i do tego emeryt Szpakowski – to ten co widzi inaczej….

  5. A czy będzie w tym roku na Rynku strefa kibica, tak jak miało to miejsce w poprzednich latach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send this to a friend