Wideo

POWIAT. Promocja Powiatu poprzez sport. Pozytywne emocje i podziękowania od zawodników

Krystian Dziubiński, kapitan hokejowej drużyny Re-Plast Unii Oświęcim i reprezentacji Polski oraz napastnik biało-niebieskich Sebastian Kowalówka podziękowali kibicom i Powiatowi Oświęcimskiemu za wsparcie finansowe klubu z ul. Chemików 4. 

Przypomnijmy, że 31 stycznia br. na tafli lodowiska przy ul. Chemików 4 starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński i wicestarosta Paweł Kobielusz przekazali na ręce Pawła Krama, prezesa spółki Oświęcimski Sport czek na kwotę 60 tys. zł. To forma promocji Powiatu Oświęcimskiego poprzez sport na drugą część sezonu w Tauron Hokej Lidze.

W ramach umowy, na strojach hokeistów Unii widoczne jest logo powiatu. Jest ono także eksponowane w kilku miejscach na tafli oraz na bandach oświęcimskiego lodowiska

To już 5. rok odkąd wspieramy pierwszą drużynę Unii Oświęcim. Myślę że ta współpraca jest owocna. Nasi hokeiści są rozpoznawalni w całym kraju poprzez relacje z ich występów mediów, zarówno lokalnych, regionalnych, jak i ogólnopolskich. Doskonale promują ziemię oświęcimską – powiedział wicestarosta Paweł Kobielusz.

art. zlecony

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend