Informacje

Wypadek drogowy w Grojcu: Stan kierowcy bardzo ciężki

Poważny wypadek drogowy w Grojcu: 36-letni kierowca Mitsubishi dachował na łuku drogi. Stan mężczyzny jest krytyczny. Medycy walczą o jego życie.

Wypadek dachowanie Grojec
Wypadek dachowanie Grojec

W czwartek 20 czerwca tuż po godzinie 21 służby ratunkowe interweniowały na ulicy Przecznica w Grojcu, gdzie doszło do poważnego wypadku drogowego.

Według wstępnych ustaleń policji, 36-letni mieszkaniec gminy Oświęcim, prowadząc samochód marki Mitsubishi, stracił kontrolę na łuku drogi, wypadł z jezdni i kilkukrotnie dachował. W wyniku wypadku kierowca doznał bardzo poważnych obrażeń ciała. Na miejsce zdarzenia przyleciał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Stan mężczyzny jest krytyczny, a medycy walczą o jego życie.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

6 komentarzy

  1. Przy okazji. Alarm smogowy na portalu informuje o wspaniałym powietrzu. Smród na Osiedlu Chemików było czuć.

  2. @obserwator Sorry, kto to ma robić? Od 2 godzin duży pożar w Synthosie, w mieście cisza, brak info o niebezpieczeństwie.. Służby i urzędnicy mają wolne. świadectwa w podstawówkach odbierają.

  3. Kiedy zrobią porządek z kierowcami, którzy „zapominają” o włączeniu kierunkowskazów? Dotyczy to w szczególności rond. Drugą sprawą jest blokowanie wjazdu na rondo. Gamonie nie mogą opuścić ronda i blokują tych, którzy jadą dalej. Podobnie jest na skrzyżowaniach. To jest już istna plaga. Potem się dziwią, że Oświęcim jest zakorkowany.

  4. Tak się dzieje zawsze wtedy gdy praca mózgu nie nadąża za prędkością samochodu.

Send this to a friend