Informacje

Policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę za uszkodzenie pojazdów w Oświęcimiu

Policjanci z Oświęcimia zatrzymali 35-letniego mężczyznę za uszkodzenie opon w samochodach i rowerze. Sprawdź szczegóły zdarzenia i jakie kary grożą za uszkodzenie mienia.

Zatrzymanie agresywnego mężczyzny Oświęcim
Zatrzymanie agresywnego mężczyzny Oświęcim

Zatrzymanie Agresywnego Mężczyzny w Oświęcimiu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu zatrzymali 35-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna uszkodził nożem opony w trzech samochodach oraz w rowerze, na którym jechała nastolatka.

Przebieg Zdarzenia

Dziś (31.05.2024) tuż po godzinie 12, policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące agresywnego rowerzysty, który przy użyciu noża uszkodził dwa koła w samochodzie marki Ford zaparkowanym przy ulicy Chemików w Oświęcimiu, a następnie odjechał. Oficer dyżurny natychmiast skierował kilka patroli w celu zatrzymania mężczyzny.

Kolejne Zgłoszenia

Wkrótce potem policjanci otrzymali trzy kolejne zgłoszenia z tego samego rejonu miasta. Dwa dotyczyły uszkodzenia opon w samochodach, a jedno uszkodzenia opony w rowerze, na którym poruszała się nastolatka.

Zatrzymanie Sprawcy

Kilka minut później, na ulicy Zwycięstwa w Oświęcimiu, patrol ruchu drogowego zatrzymał rowerzystę pasującego do rysopisu. Agresorem okazał się 35-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna został osadzony w pomieszczeniach dla zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że nie znajdował się pod wpływem alkoholu.

Dochodzenie i Potencjalne Kary

Aktualnie policjanci ustalają dokładne okoliczności, w jakich mężczyzna dopuścił się uszkodzeń pojazdów. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. Od kilku godzin po Osiedlu Chemików trwają rajdy samochodowe . Policji nie ma.

  2. Pewnie chciał sobie załatwić wikt i opierunek. Zapewne i leczenie. Zapomniał tylko, że ci co atakują dzieci mają w pierdlu przes…

Send this to a friend