Informacje

ZATOR. Policja szuka złodzieja Mercedesa wartości 300 tys. zł

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze prowadzą czynności mające na celu odnalezienie skradzionego mercedesa oraz zatrzymanie sprawcy kradzieży.

We wtorek (1.08.2023) tuż po godzinie 17 policjanci zostali powiadomieni przez 67 – letniego mieszkańca  powiatu krakowskiego o kradzieży samochodu marki Mercedes wartości 300 tysięcy złotych, który miał w leasingu. W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że pokrzywdzony tuż przed godziną 11 pozostawił pojazd na parkingu przy ulicy 3-go Maja w Zatorze, a następnie udał się do parku rozrywki. Kiedy o godzinie 17.30 mężczyzna wrócił na parking pojazdu już nie znalazł.  Poszukiwany pojazd to mercedes AMG CLS rocznik 2018 koloru białego z czarnymi alufelgami.

Za kradzież samochodu grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Apelujemy do osób, które mogą pomóc w odnalezieniu pojazdu lub ustaleniu personaliów sprawcy kradzieży,  o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Zatorze pod numer telefonu 47 83 26 570 lub pod numer alarmowy 112. Zapewniamy anonimowość.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. Haha, polska policja jest najlepsza.Dajcie im znać kto, gdzie i kiedy ukradł, a najlepiej przyprowadźcie złodzieja za rękę. Do roboty lenie a nie siedzieć za biurkami czekając później na niezasłużone nagrody!!!

Send this to a friend