Informacje

ZATOR. Naruszył zakaz zbliżania się do rodziny

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 19 – letniego mieszkańca gminy Zator,  który złamał zastosowane wobec niego środki zapobiegawcze w postaci zakazu zbliżania się i kontaktowania z rodziną. Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie nad rodzicami.

W niedzielę (22.06.2020) tuż po godzinie 18.00 policjanci interweniowali w jednym z domów jednorodzinnych w gminie Zator w związku z awanturą, którą wszczął młody mężczyzna posiadający zakaz zbliżania się do rodziny. Policjanci zatrzymali 19 – letniego agresora, który trafił do pomieszczeń dla zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji.

Środki zapobiegawcze w postaci:  nakazu opuszczenia miejsca zamieszkania, zakazu zbliżania się i kontaktowania z rodziną oraz policyjny dozór, zostały nałożone początkiem maja br. na podstawie zebranych przez zatorskich policjantów dowodów świadczących  o tym, że  19 – latek przez kilka miesięcy znęcał  fizycznie i psychicznie nad rodzicami.

W związku z ostatnim naruszeniem nałożonych zakazów przez podejrzanego policjanci wystąpili do prokuratora o zmianę środków zapobiegawczych.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

Send this to a friend