Informacje

ZADORA – Zakład Pogrzebowy Andrychów. Usługi Pogrzebowe w Andrychowie 24h

Współczesny świat nieustannie gna naprzód, niemniej jednak wciąż jego stałą i niezmienną częścią jest proces odchodzenia Najbliższych i Przyjaciół i uporanie się z poczuciem straty. Śmierć i utrata najbliższych osób to niewątpliwie bardzo trudny czas, w którym człowiek przeżywa bardzo skrajne emocje. Odejście Ukochanej Osoby niejednokrotnie uświadamia nam kruchość i przemijalność naszego życia, czasami również stawia nas w obliczu licznych rozterek. Każdy z Nas inaczej radzi sobie ze stratą najbliższych. Zawsze jednak ważne jest, by w tych trudnych chwilach towarzyszyli nam najbliżsi oraz ludzie, którzy pomogą nam uporać się z poczuciem straty i pożegnać Bliską nam osobę z szacunkiem i godnością.

W takich momentach niewiele rzeczy potrafi ukoić poczucie bólu i straty, ale świadomość tego, że pożegnaliśmy kogoś nam Bliskiego w godny, dobry sposób, niewątpliwie może to uczucie zmniejszyć. Nasza firma zajmuje się organizacją ceremonii pogrzebowych od wielu lat. Nasi Pracownicy zawsze służą Państwu radą i pomocą w tym niewątpliwie szczególnym i trudnym procesie, jakim jest ostatnie pożegnanie.

W zakładzie pogrzebowym w Andrychowie mogą Państwo zamówić kompleksową usługę pogrzebową, która całkowicie będzie odpowiadała ostatniej woli zmarłego oraz Państwa oczekiwaniom. Wybierając nasze usługi zyskują Państwo pewność, że ceremonia zostanie dobrze opracowana. Nasi Pracownicy posłużą radą zarówno przy ustalaniu szczegółów ceremonii pogrzebowej, jak i mogą służyć pomocą przy ustalaniu formalności urzędowych.  Tym co wyróżnia Naszą firmę na tle innych jest możliwość zorganizowania wszystkich formalności w wersji mobilnej. Daje to Państwu komfort psychiczny i poczucie choć chwilowego wytchnienia. Oczywistym jest, że choć należy dopełnić wszelkich formalności urzędowych, to w takich chwilach trudno o skupienie.

Szczególnie ważne jest także to, że Nasz dom pogrzebowy Andrychów oferuje usługę transportu zwłok zarówno z różnych części Polski, jak i spoza granic kraju(w tym wypadku także pomagamy przy ustalaniu wszelkich formalności).

Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na tradycyjny pochówek czy też na kremację, nasz zakład oferuje szeroki wybór trumien  oraz urn czołowych producentów z branży funeralnej. Jeśli chodzi o urny, w naszej ofercie posiadamy urny metalowe, drewniane bądź też ceramiczne. Co ważne, oferujemy także międzynarodowy transport urny oraz odbiór urn z lotnisk w Warszawie, Krakowie czy Katowicach.  Choć kremacja wciąż jest nieco mniej chętnie wybieranym sposobem pochówku, to i tak stanowi ona alternatywę dla tradycyjnego pogrzebu. Zdajemy sobie sprawę, że całość tego procesu może być obciążająca psychicznie , stąd też  czuwają nad nim nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy  dzięki swojemu profesjonalizmowi zapewniają najwyższy standard obsługi.

Zakład Pogrzebowy Andrychów oferuje organizację obrządku pogrzebowego zgodnie z Państwa przekonaniami religijnymi- zarówno w najczęściej wybieranym obrządku katolickim, jak i w obrządkach należących do innych wierzeń. Zgodnie z Państwa wolą możemy przeprowadzić kremację zwłok, lub też zorganizować pogrzeb tradycyjny. Istnieje także możliwość zorganizowania czuwania w Domu Pogrzebowym, który mieści się w Andrychowie. Takie ceremonie są wyrazem pamięci i szacunku wobec zmarłego i stanowią dobry sposób na to, by wyprawić ostatnie pożegnanie. W ostatnim pożegnaniu mogą znaleźć się także elementy czuwania modlitewnego. Tuż po odprawieniu ceremonii pogrzebowej zwyczajowo następuje pochówek na cmentarzu, poprzedzony konduktem żałobnym. Także i w tej części ceremonii Nasi pracownicy służą Państwu pomocą. W zakładzie pogrzebowym w Andrychowie istnieje możliwość zamówienia karawanu pogrzebowego.

Filia naszej firmy pogrzebowej Andrychów znajduje się przy ulicy Floriańskiej 1, niemniej jednak działamy także na terenie Suchej Beskidzkiej, Kęty, Oświęcimia, Krakowa, Bielska, Zatora i Wadowic oraz innych części Małopolski. Dzięki całodobowej infolinii mogą się Państwo skontaktować z nami w dowolnym momencie. Przyjedziemy, by dopilnować wszelkich formalności i być z Państwem w tym szczególnym czasie.

ZADORA – Zakład Pogrzebowy

Andrychów, ul. Floriańska 1

Tel. 33 873 86 56 lub kom. 509 397 895

art. zlecony

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend