Informacje

POWIAT. Wypadek drogowy w Zatorze: Młody kierowca dachował na ulicy Sikorskiego

Interwencja służb ratunkowych

Wczoraj 23 maja o godzinie 19:15 służby ratunkowe interweniowały w Zatorze na ulicy Sikorskiego, gdzie doszło do wypadku drogowego z udziałem młodego kierowcy. Nastolatek, posiadający uprawnienia do kierowania od miesiąca, stracił panowanie nad pojazdem marki Skoda.

Policjanci wstępnie ustalili, że 18-letni mieszkaniec Gminy Oświęcim, kierując samochodem, wypadł z jezdni, po czym dachował w przydrożnym rowie. W samochodzie znajdowało się czworo nastoletnich pasażerów: 17-latek, 16-latka oraz dwóch 15-latków. Pogotowie Ratunkowe przewiozło kierowcę oraz trzech nieletnich do szpitala, gdzie pozostali na obserwacji. Małoletnia, która nie doznała obrażeń, została oddana pod opiekę rodziny.

Młody kierowca dachował

Interwencja służb ratunkowych

Policjanci będą dalej badać dokładne okoliczności, w jakich doszło do tego wypadku drogowego.

Apel policji do kierowców

Policjanci apelują do kierowców o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, zmniejszenie prędkości oraz zachowanie uwagi i koncentracji za kierownicą. Lekceważenie bezpieczeństwa może prowadzić do tragicznych konsekwencji.

Podziękowania dla świadków

Podziękowania dla świadków zdarzenia, którzy natychmiast powiadomili służby i udzielili pomocy uczestnikom wypadku.

Wypadek drogowy w Zatorze

Źródło: Policja Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. Znam dobrze ten odcinek drogi . Przyczyna jedna : niedostosowanie prędkości do warunków drogowych . Jedzie ekipa , brawura , popis , muzyka , śmiechy , chichy , brak koncentracji kierowcy na drodze itp. itd. Szczęście ,że nie skończyło się tragicznie jak w wielu podobnych przypadkach .

  2. Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990

Send this to a friend