Informacje, Kultura, Wideo

Wiceprezes WFOŚ Małgorzata Sikora o korzyściach płynących z ochrony środowiska

W „Porozmawiajmy.O” dyskutujemy tym razem o praktycznych i na dodatek korzystnych dla portfela rozwiązaniach, związanych z ochroną środowiska. Gościem oświęcimskiego podcastu jest doświadczony i ceniony specjalista – Małgorzata Sikora, zastępca prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Może się okazać, że warto, naprawdę opłaca się posłuchać rozmowy. Właśnie wystartowała bowiem kolejna edycja naboru wniosków w ramach Programu Priorytetowego „Moja Woda”. Wiceprezes Małgorzata Sikora objaśnia nam główny cel tego programu oraz na jakie dofinansowanie można też w tym przypadku liczyć… Oferta Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie jest zresztą szeroka, a na dodatek w Oświęcimiu, przy coraz popularniejszej ul. Górnickiego 1, działa również oddział tej tak potrzebnej instytucji.

Gospodarzami tego odcinka są Jakub Przewoźnik, społecznik i radny miasta Oświęcim oraz Paweł Plinta. Jak mamy to już w zwyczaju, zapraszamy do zgłaszania pomysłów i udziału w „Porozmawiajmy.O”, który podejmuje samorządowe tematy i sprawy mieszkańców. Nasz kontakt: e-mail porozmawiajmy.o.oswiecim@gmail.com oraz tel. 500 146 701.

art. partnerski

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend