Informacje

HARMĘŻE. Kolejne Renault Megan wypadło z drogi, trzech młodych mężczyzn zginęło na miejscu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod nadzorem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu ustalają okoliczności w jakich doszło do wypadku drogowego, w którym zginęło trzech mężczyzn.

Do zdarzenia doszło dziś w nocy (11/12.08.2023) około godziny 3.30 w miejscowości Harmęże gm. Oświęcim na ulicy Borowskiego. Jak wstępnie ustalili śledczy kierowca samochodu marki Renault Megane na łuku drogi z nieznanych przyczyn utracił panowanie nad pojazdem po czym wypadł z jezdni i uderzył w przydrożny słup energetyczny. Na zewnątrz pojazdu znajdował się kierujący. Świadkowie z pojazdu wydobyli jednego z pasażerów, drugiego pasażera z pojazdu wydobyli strażacy.  Niestety pomimo przeprowadzonej reanimacji życia mężczyzn nie dało się uratować.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący oraz dwóch pasażerów. Mężczyźni nie posiadali przy sobie dokumentów.

W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że byli to trzej mieszkańcy powiatu pszczyńskiego kierujący 21 – latek oraz dwaj pasażerowie w wieku 17 i 23 lat.

Samochód, którym mężczyźni podróżowali pochodził z wypożyczalni znajdującej się w powiecie pszczyńskim.

Aktualnie trwają dalsze czynności mające na celu dokładne ustalenie okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego wypadku.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

  1. Zabawa „w perettiego” zatacza coraz szersze kręgi. Zasady są proste – wynajmuje się żółte Megane, grzeje się ile wlezie i zabija się z kolegami. Wygrywa ten, o którym najwięcej napiszą w mediach. Dodatkowe punkty zdobywa się za promile we krwi.

  2. Materiał w TVP:
    krakow.tvp.pl/71972132/trzech-mezczyzn-zginelo-wypadku-renault-w-hamrezach

  3. Za bardzo uwierzył w swoje umiejętności. Szkoda tylko, że zabrał kolegów ze sobą w ostatnią podróż.

  4. Coś niedobrego się dzieje z młodymi ludźmi. Tylko wrodzona głupota? Czy zmiana charakteru poprzez nałogi, głównie narkotyki?

  5. Całe szczęście, że pod artykułem „Wiceprezes WFOŚ Małgorzata Sikora o korzyściach płynących z ochrony środowiska” wyłączono komentarze. Ludzie, napisaliby co sądzą o elektrykach za 200 k.

Send this to a friend