Informacje

POWIAT. Podpisanie umowy na dokumentację przebudowy drogi powiatowej w Dworach Drugich

Podpisanie umowy na dokumentację przebudowy drogi powiatowej nr 1895K

Podpisano umowę na dokumentację projektowo-kosztorysową przebudowy drogi powiatowej nr 1895K w Oświęcimiu i Dworach Drugich. Dowiedz się więcej o planach modernizacji i wykonawcy zadania.

Szczegóły Umowy i Strony Zaangażowane

Dziś w starostwie sygnowano umowę na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej przyszłej przebudowy drogi powiatowej nr 1895K (ul. Nadwiślańska w Oświęcimiu) oraz Oświęcimskiej w Dworach Drugich (Gmina Oświęcim). Ze strony samorządu powiatowego podpisy pod umową złożyli wicestarosta Teresa Jankowska i etatowy członek zarządu powiatu Jerzy Mieszczak. Obecni byli również prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut, wójt Gminy Oświęcim Mirosław Smolarek oraz wykonawca zadania.

Teresa Jankowska i Jerzy Mieszczak podpisują umowę

Zakres Przyszłej Modernizacji

Sporządzenie dokumentacji otworzy drogę do modernizacji powiatowego traktu na odcinku od granicy z ul. Zwycięstwa w Oświęcimiu do granicy z Gminą Przeciszów, z wyłączeniem fragmentu drogi na terenie Dworów Drugich, gdzie mają powstać wały przeciwpowodziowe.

Wykonawca Dokumentacji Projektowo-Kosztorysowej

Wykonawcą dokumentacji projektowo-kosztorysowej jest firma Planprof Michał Kubiński z Sierakowic (woj. śląskie). Na sporządzenie dokumentacji firma ma czas do końca tego roku, a koszt to 400 tys. zł.

Powiat Oświęcim / foto: RafLor

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

Send this to a friend