Informacje, Sport

Spływ na Byle Czym po Sole: Kreatywne Wydarzenie w Oświęcimiu – Dołącz do Zabawnej Rywalizacji!

Dołącz do Spływu na Byle Czym po Sole w Oświęcimiu! Kreatywne obiekty pływające, nagrody, koncert szantowy i wiele atrakcji. Zgłoszenia do 30 czerwca. Nie przegap!

Spływ na Byle Czym po Sole Oświęcim
Spływ na Byle Czym po Sole Oświęcim

Spływ na Byle Czym po Sole: Kreatywne Wydarzenie w Oświęcimiu – Dołącz do Zabawnej Rywalizacji!

Informacje o Wydarzeniu

Miłośników wody i majsterkowania zapewne ucieszy nowe wydarzenie przygotowane przez Wydział Promocji Miasta wspólnie z Miejskim WOPR w ramach obchodzonego w Oświęcimiu Roku Rzeki Soły. W sobotę, 27 lipca br. odbędzie się Spływ na Byle Czym po Sole, czyli prezentacja wyjątkowych obiektów pływających przygotowanych przez mieszkańców Oświęcimia i okolic.

Zasady Udziału w Spływie

Zadaniem drużyn, które zgłoszą się do udziału, będzie samodzielne zbudowanie „pływadeł”, na których 2 osoby z ekipy przepłyną wyznaczony odcinek rzeki Soły. Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 czerwca. Szczegółowy regulamin spływu znajduje się tutaj.

Nagrody i Atrakcje dla Uczestników

Dla najlepszych załóg przewidziano nagrody przyznawane również przez publiczność. Oprócz rywalizacji na wodzie, nie zabraknie też innych atrakcji dla całych rodzin.

Koncert Szantowy i Dodatkowe Atrakcje

Oświęcimskie Centrum Kultury przygotowuje koncert szantowy, który umili czas uczestnikom i widzom wydarzenia. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie, które mamy nadzieję, że zgromadzi zarówno wielu uczestników, jak i widzów.

Zapraszamy do Udziału!

Zapraszamy kreatywnych mieszkańców miasta i okolic do zgłoszenia swojej załogi. Ilość miejsc ograniczona! Nie przegap okazji na udział w tej wyjątkowej imprezie, która połączy zabawę, kreatywność i sportową rywalizację.

Termin: 27.07.2024 (sobota) od godz. 11.00

Miejsce: Bulwary na Sołą – teren ziolony między „nowym” mostem, a kładką pieszą

Program imprezy:

11.00 – otwarcie imprezy
12.00 – 14.00 spływu i ocena spływających załóg
14.00 – animacje, zabawy, konkursy
16.00 – wręczenie nagród
17.00 – koncert szantowy

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

Send this to a friend