Informacje

Schudnij na lato – Centrum Leczenie Otyłości Paleta Diet

Akcja profilaktyki rusza z pełną parą! Zapisz się już dziś na bezpłatną konsultację dietetyczną wraz z badaniem.

Temperatura za oknem coraz wyższa, zrzucamy z siebie zbędną warstwę ubrań, odkrywamy ciało. Nie dla każdego z nas jest to miły moment. Czasami o jedynej rzeczy o której marzymy jest zakrycie zbędnym kilogramów. Na plaży czujemy się skrępowani, wakacje stają się stresujące. Warto w tym momencie pomyśleć już o tych niedogodnościach wcześniej i zadbać o komfort w letnie dni. Wyobraź sobie, że w końcu możesz poczuć się dobrze w swoim ciele. Zrób pierwszy krok i umów się na pierwszą bezpłatną wizytę u dietetyka, sprawdź jak możesz skutecznie i na trwale schudnąć!

Jak uchronić się przed konsekwencjami otyłości i innymi chorobami dietozależynymi?

Najważniejsze jest to aby się regularnie badać. Profilaktyka to podstawa. W tym celu wykonujemy badanie bioimedacji elektrycznej czyli przewodnictwa elektrycznego. Badanie jest proste i całkowicie bezbolesne. Dzięki niemu możemy ustalić jaka jest zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie oraz wody, mięśni, minerałów, jaka jest masa kostna. Możemy dzięki niemu też oznaczyć stopień wydolności metabolicznej, liczbę kalorii, którą powinniśmy spożywać w ciągu dnia itp.

Dlaczego sam pomiar masy ciała nie wystarczy?

Ponieważ często zdarza się, że jesteśmy szczupli a mamy zwiększoną zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie lub zbyt niską masę mięśniową. Tego zwykła waga nie jest w stanie nam określić, do takich pomiarów niezbędny jest profesjonalny sprzęt.

Zapraszamy do Centrum Leczenia Otyłości Paleta Diet w Oświęcimiu na bezpłatne badania profilaktyczne dla wszystkich mieszkańców. Liczba miejsc ograniczona! Terminy wizyt ustalane są indywidualnie, telefonicznie. Wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin.

Paleta Diet Centrum Leczenia Otyłości
Ul. Dąbrowskiego 4 Oświęcim
Tel.: 661 256 519

www.paletadiet.pl

https://www.facebook.com/paletadietdietetyk

 

art. sponsorowany

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend