Informacje, Wideo

REGION. Z Kraków Airport polecimy do Dubaju

Bazowy przewoźnik Kraków Airport  Wizz Air uruchomił dzisiaj nowe połączenie do największego miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gorącego o każdej porze roku Dubaju. #PROSTOzKRAKOWA będzie można tam polecieć dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki.

 „Priorytetem Kraków Airport jest obecnie jak najszybsze odbudowanie bogatej i różnorodnej siatki połączeń.” – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

„Dubaj to wspaniałe miasto łączące egzotykę kultury arabskiej z nowoczesną architekturą, to także port przesiadkowy do innych miejsc na całym świecie.” – dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

„Nowe połączenie linii lotniczej Wizz Air do/z Dubaju jest  także szansą dla Krakowa i Małopolski, by odbudować potencjał turystyczny naszego regionu.” – przekonuje Radosław Włoszek.

Dubaj, ze swoją fantastyczną architekturą i wszechobecnym luksusem, onieśmiela i fascynuje każdego, kto odwiedza tę niemal utopijną metropolię. Powiedzenie, że Dubaj jest niczym wielki plac zabaw, wcale nie byłoby przesadą. I właśnie z tego powodu miasto idealnie nadaje się na urlop z całą rodziną. Najmłodsi nie będą się tu nudzić, a dorośli przypomną sobie, co znaczy beztroska zabawa i dziecięca radość. Dubaj to także miejsce dla aktywnych. Szejk Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum, następca tronu Dubaju, wraz z Dubajską Radą Sportową ogłosili Dubai Fitness Challenge. Jego celem jest zachęcenie zarówno mieszkańców Dubaju, jak i odwiedzających go turystów do treningu.

Zasady wjazdu do ZEA

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/zjednoczone-emiraty-arabskie

Zmiana ważności unijnego certyfikatu covidowego

Decyzją Komisji Europejskiej  1 lutego 2022 roku zmieniła się  ważność unijnego certyfikatu COVID-19, która zostaje skrócona do skrócona do 270 dni, czyli 9 miesięcy po pełnym zaszczepieniu.

Dokument  jest elektronicznym dowodem na to, że dana osoba została zaszczepiona przeciwko
COVID-19, uzyskała negatywny wynik testu lub  jest ozdrowieńcem.

W Kraków Airport zachęcamy do szczepień przeciw COVID-19. Zaszczepienie ułatwia podróżowanie!

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. Czyżby Włoszek.miał zamiar startować w wyborach do Sejmu i ogłaszając za publiczne pieniądze swoje „sukcesy” chce być bardziej rozpoznawalny?

  2. Pod kierownictwem PiS i pana Radosława Włoszka Airport Kraków rozwija sieć połączeń,niczym nowakowe pendolino 200km/h. Brawo!.

Send this to a friend