Wideo

REGION. Z Kraków Airport polecimy do Chicago i Nowego Jorku

Od 4 czerwca 2022 roku z Kraków Airport  dzięki PLL LOT polecimy cztery razy w tygodniu do Chicago, a od 6 czerwca także do Nowego Jorku – Newark.

„Bardzo się cieszymy, że PLL LOT zwiększą ilość połączeń do Chicago do czterech rejsów tygodniowo. Mamy nadzieję na wzmocnienie potencjału gospodarczego Krakowa i Małopolski dzięki ożywionym kontaktom z USA.” – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

„Obserwujemy wielką popularność tras transatlantyckich wśród Małopolan, a dla Polonii amerykańskiej oddalonej tysiące kilometrów od ojczyzny, to możliwość na zwiększenie  bezpośrednich połączeń z naszym regionem.” – dodał Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport.


Zobacz także:

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

  1. Czy to naprawdę ma być interesujący temat na artykuł?? Z pewnością tysiące ludzi z powiatu tygodniowo wylatuje do Chicago. . Jeszcze 2 lata temu redaktor pewnie nie wiedział że w Krakowie jest lotnisko… A teraz pan italiano każe mu pisać … Informujcie proszę o tym co się dzieje lub co się ma dziać w powiecie a nie o samolotach do Chicago… Na litośc

Send this to a friend