Informacje

REGION. Pierwszy tunel na drodze S1 Przybędza – Milówka został już wydrążony

Pierwszy tunel na drodze ekspresowej S1 Przybędza – Milówka w woj. śląskim został wydrążony. Długość jednej nawy wynosi 830 metrów i został wydrążony aż 51 metrów pod ziemią.

Jak informuje GDDKiA prace budowlane przekroczyły już 52% zaawansowania.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

14 komentarzy

 1. Dziennikarze z jeszcze nie zawłaszczonych przez pis mediów wielokrotnie opisywali przekręty pisiorów i co – nic. Prokuratura powinna w takich sytuacjach potraktować takie artykuły jako powiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa i wszcząć postępowanie z urzędu. Ale oczywiście nigdy tego nie zrobiła. A działacze pis zachowywali pogardliwe milczenie – „no bo co nam zrobicie? Hi, hi, hi”
  Nie słyszałeś o czymś takim? Cóż, jak się tylko ogląda tvpiss – nie dziwię się.

 2. Taaa – obywatel widząc złodziejstwa pisowskich aparatczyków powinien się z taką wiedzą udać do prokuratury zeroziobry. Ale jaja sobie robisz? Puk puk w pustą gwiazdorską mózgownicę.

 3. @ małpiszon
  małpo piszesz o Obajtku i jego potencjalnym aresztowaniu, czyli masz wiedzę o tym, że popełnił przestępstwo.
  Słyszałeś małpo o Art. 304§ 1 kpk?

  Wiem, twój małpi mózg nie ogarnia wiele więcej poza przekazem dnia.
  Pozwolę sobie przypomnieć ci treść

  „§ 1. Każdy, dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję. Przepisy art. 148a oraz art. 156a stosuje się odpowiednio.”

  Masz dowody? Zawiadom organy ścigania.

  Nie masz? Zamilknij albo ludzie po raz kolejny nazwą ciebie łgarzem.

 4. Hotinie sprawdź kto w Świnoujściu wybudował tunel i za czyje pieniądze. Sprawdź też kto go otwierał i przypisał sobie zasługi mimo, że palcem nie kiwnął w tej sprawie. Nie mówiąc już o daniu kasy na budowę. Ale pierś do medali wypięli.

 5. Donald Tusk wybudował tunel w Polsce,jak twierdzi jeden z obecnych tutaj dyżurnych trolli. Buhahaaaa….

 6. @hotin
  Twoja wiedza na temat oddanych tuneli jest przecież żadna podobnie jak i żadna jest twoja wiedza we wszystkich pozostałych dziedzinach. Gdybym się bardzo wysilił to pewnie co najmniej 5 takich tuneli wybudowanych za rządów Tuska bym pokazał. Podam tylko 2 z najbliższej okolicy:

  1. Na tej samej drodze S-1 bliżej granicy jest Tuskowy tunel przez który w przeciwieństwie do tego niby przez nich otwartego można od dawna jeździć. Ten ich tunel też jest zresztą Tuskowy bo wtedy została rozpoczęta budowa tylko ci partacze nie potrafili przez 7 lat go skończyć. Teraz zrobili pseudo otwarcie czegoś co jest tylko w szczerym polu.

  2. W Bielsku-Białej tunel pod Hulanką na ul. Andersa

 7. Dziekuje ci POwski trollu za odpowiedz. Czyli nie zbydowaliście żadnego tunelu bo pinindzy wam Niemiec na tunele ,,nie dał”.

 8. @hotin

  No powiem ci, że nie wybudował ani jednego. Pewnie dlatego że nie jest budowlańcem.

  Może czasem lepiej czegoś nie 1zbudować niż zbudować i rozebrać. (Ostrołęka) lub zbudować tak że od razu nie spełnia oczekiwań (mierzeja)
  PS. Uprzedzam twoje pytanie – Stadionu narodowego też nie zbudował…

 9. Z dzisiaj: o próbie przejęcia przez Obajtka mieszkania w Zakopanym na Krupówkach od starszego małżeństwa, za 1/3 wartości. Swoją drogą – jednak głupi ten Obajtek. Z chwilą utraty władzy przez pis jeśli nie ucieknie za granicę zostanie przecież natychmiast aresztowany i straci te swoje co najmniej 30 luksusowych apartamentów i rezydencji.

 10. Czy jakiś POwski troll zdoła mi przypomnieć,ile to tuneli w Polsce wybudował Tusk i jego złodziej Sławomir N.?

 11. I znowu nigdzie nie pokazali pana Waldemara przy budowie…, o co chodzi?, przecież to on był jedną z pierwszoplanowych postaci przy rozpoczęciu. To jest skandal!

 12. Wodzirej znowu w akcji. Ciekawe czy pamięta jak wygląda ministerstwo? Ciągle coś otwiera na południu Polski, stąd to pytanie.

Send this to a friend