Informacje

POWIAT. Rafał Bochenek w Oświęcimiu ma swoje biuro, a teraz będzie nowym rzecznikiem partii PiS

W czwartek 24 listopada poseł Rafał Bochenek został nowym rzecznikiem partii Prawo i Sprawiedliwość. Na konferencji prasowej po posiedzeniu Komitetu Politycznego PiS Radosław Fogiel poinformował, że nowym rzecznikiem partii został Rafał Bochenek.

Rafał Bochenek

Będę robił co mógł, żeby ta komunikacja – śladem mojego poprzednika – przebiegała jak najbardziej sprawniej – oświadczył Bochenek. Podziękował komitetowi PiS i prezesowi partii Jarosławowi Kaczyńskiemu za powierzone zaufanie.

Gratulacje Bochenkowi złożyła na Twitterze m.in była premier, europosłanka PiS Beata Szydło:

Polityk bardzo często pracuje w Oświęcimiu, przy ulicy ul. Górnickiego 1 mieści się biuro poselskie Rafała Bochenka i Krzysztofa Kozika oraz biuro europosłanki Beaty Szydło.

Od lewej: Rafał Bochenek

Poprzedni artykułNastępny artykuł

15 komentarzy

 1. Aż 12 pkt. proc. dzieli już Prawo i Sprawiedliwość od Koalicji Obywatelskiej w najnowszym sondażu, w którym rządzący odnotowują 40 proc. poparcia.

 2. Chyba w twoich snach i Pisowski-ch sondażach. . Za dobrych czasów mieli poparcie 36% -5 lat temu, a teraz po tym jak kraj doprowadzili do bankructwa a z kobiet zrobili alkoholiczki mają 40%? Buahhha . Zmień dostawce prochów. Ten aktualny ewidentnie oszukuje cię na towarze co do rodzaju wizji..

 3. Z całym szacunkiem….
  Panie Józefie proszę już na emeryturę polityczną! Proszę się odsunąć, jakieś grzyby, ryby, seriale…. proszę ustąpić miejsca młodym. Pan miał swój czas i nic Pan nie zrobił poza mędrkowaniem zakulisowym. Miał Pan w zanadrzu wówczas takiego Janusza J. , który nic nie zrobił dla pracowników, a był w związkach wysoko wysoko. Obydwaj moglibyście się uczyć od tego jak związki działają teraz mając młodych ludzi-merytorycznych związkowców z krwi i kości, a nie tylko chorągiewki, co bronią swojego tyłka i organizują imprezy. No na prawdę jak Pana lubię, tak proszę na emeryturę polityczna się udać .To samo powinien zrobić Pana guru-Jarosław K. nasze „dobro” narodowe.

 4. Już na te fałszywe złodziejskie mordy od reasumpcji oraz innych przewałek na trzeźwo patrzeć się nie da!!!

 5. Oczywiście. A Jarosław Kaczyński – jak sam ostatnio powiedział – jest jednym z najinteligentniejszych ludzi na Ziemi.

 6. Teraz należy spodziewać się sesji fotograficznej Iwony Gibas, np. z okazji święta strażaków w Graboszycach.
  Nie powinno też zabraknąć zdjęć uśmiechniętego prezesa Włoszka chwalącego się, że samolot w Balicach wylądował.
  To działa jak reklama w telewizji, wyborcy głosują na polityka, jak na znajomą etykietę środka przeciwko wzdęciom: „ooo, gdzieś go widziałem”! I tyle.
  Cóż, takie mamy czasy.

 7. Na mój ślip powinien to swoje biurko spakować , zabrać to towarzystwo ze zdjęcia i sio, jak najdalej od nas.

 8. A Pan Jaskółka to w jakim charakterze tam występuję, przez kogo tym razem jest poszkodowany ?

 9. Liście z drzew spadają, jedne ptaki odlatują, inne przylatują. Mgła spowiła góry i doliny.
  Tak może być?

Send this to a friend