Informacje

REGION. Czerwona strefa na lotnisku Kraków-Balice

Aktualizacja wytycznych dotyczących ograniczeń w strefie czerwonej wprowadzonej na terenie powiatu krakowskiego oraz Miasta Krakowa od dnia 17.10 .2020 w strefie lotniska Kraków-Balice.

Wprowadzenie strefy czerwonej  na terenie Kraków Airport nie wprowadza  nowych restrykcji   wobec osób wchodzących do budynku terminalu pasażerskiego. Dostęp utrzymany jest dla wszystkich pasażerów oraz osób odprowadzających czy witających, po poddaniu się pomiarowi temperatury. Utrzymany jest obowiązek zakrywania ust i nosa dla wszystkich użytkowników terminalu oraz we wszystkich miejscach lotniska /parkingi, drogi prowadzące do terminalu/. Punkty gastronomiczne otwarte będą w godzinach 6:00 – 21:00, zajęty może być co drugi stolik. Po 21 po godzinie 21:00  możliwe będzie  zamawianie posiłków na wynos. W lokalach handlowych będzie mogło znajdować się maks. 5 osób na jedną kasę. W kaplicy lotniskowej dopuszcza się  przebywanie maks. 11 osób (1 osoba na 7m2).

Informacja dla korzystających z salonu Business Lounge

  • Salon Business Lounge Schengen będzie dostępny dla pasażerów w godzinach 04:30 – 22:00, z zastrzeżeniem, że z oferty gastronomicznej pasażerowie będą mogli skorzystać w godzinach 6:00-21:00;
  • salon Business Lounge Non-Schengen będzie zamknięty do odwołania.

Kraków AirPort

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend