Informacje

OŚWIĘCIM. Cały powiat w strefie czerwonej. Uwaga koronawirus

Od soboty 17 października cały powiat oświęcimski wejdzie do strefy czerwonej. Zobacz jakie czekają nas zasady w sklepie, instytucjach publicznych i transporcie miejskim.

Wprowadzenie strefy żółtej i czerwonej to nowa, jesienna strategia rządu w walce z koronaworisem.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

8 komentarzy

 1. Covid nie zaraza na ulicy.covid zaraza w miejscach pracy.pozytywny test w firmie dyrekcja wysyła na kwarantanne osoby które miały z osobą zakazona najbliższy kontakt.inni pracownicy którzy miały kontakt z pracownikami z zakazona nadal pracuja .efekt 3 następne pozywne

 2. @Mniej więcej
  Czytałeś „Listy starego diabła do młodego” Lewisa ? Nigdy nie zachęcaj osoby, z którą dyskutujesz do myślenia. Z tego mogą wyniknąć tylko kłopoty. Raczej działaj na emocje, wtedy masz go w garści.

  Piszesz, że „Wieczorem w knajpach ludzie więcej piją wódy” i dlatego jest niebezpieczniej. Tak nie wolno. Pisz, że PiS chce odebrać ludziom wolność gromadzenia się gdzie chcą i kiedy chcą. Że PiS chciałby byśmy chodzili tylko do kościoła, itd. itp.

  Prosty przykład. Napisz gdzieś, odwołując się do argumentów naukowych, że seks analny (nawet z prezerwatywą) jest bardziej niebezpieczny od klasycznego stosunku dopochwowego, co potwierdzi każdy proktolog. I od razu masz kłopoty.

  Po prostu pisz, w zależności od tego, po której stronie stoisz, że pedały to zboczeńcy albo, że pisowska władza jest homofobiczna i zagląda ludziom pod kołdry. Będą cię całować po rękach (oczywiście jedni lub drudzy).

 3. Trzeba tylko ludziom wytłumaczyć. Widzowie podczas wydarzeń kulturalnych siedzą. Kibole wyją i wrzeszczą, a po zdobyciu bramki rzucają się sobie w ramiona. Wieczorem w knajpach ludzie więcej piją wódy, więc częściej tracą samokontrolę.

 4. Przecież te strefy to jakaś totalna bzdura i paranoja.To nic innego jak bardzo wolne wprowadzanie prohibicji i godziny policyjnej.Zacznijmy myśleć.Czy osoba lubiąca wydarzenia sportowe jest w jakimś stopniu inna niż ta która lubi wydarzenia kulturalne? Czy zakupy z seniorami w sklepach o godzinie 7:00 są jakieś inne niż te o 10 ?Czy korzystanie z lokali gastronomicznych w godzinach 6-21 jest inne niż po 21?LUDZIE OBUDŹMY SIĘ W KONCU ZA NIM NAS CAŁKIEM ZNIEWOLA.

 5. Przecież pisuary niby tak dobrze sobie radzą z epidemią pod wodzą kaczora. Więc co się to dzieje? Może trzeba jakieś wybory zorganizować, to wtedy nagle liczba zakażonych spada. Proponuje co miesiąc organizować wybory to epidemia się szybko skończy. Teraz czekamy aż pisowski troll hotin się wypowie na ten temat.

 6. Ło Jezusie, to cza lecieć po zakupy, bo się mnie papier z marca kończy. Od jutra cza się zaczyć w doma.

 7. ALERT RCB wysyła info o nowych zasadach w strefie żółtej od 17 .10 ? to jest żółta czy czerwona strefa w powiecie ? ?

Send this to a friend