Informacje

POWIAT. Wstrzymane przyjęcia planowe na oddziały zabiegowe i zachowawcze

14 marca zostały wstrzymane przyjęcia planowe na oddziały zabiegowe i zachowawcze oraz porody rodzinne w Szpitalu Powiatowym w Oświęcimiu.

Edward Piechulek, dyrektor placówki 13 marca wydał komunikat w sprawie wstrzymania przyjęć planowych na oddziały zabiegowe i zachowawcze w związku z sytuacją epidemiologiczną.

Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu uprzejmie informuje, że ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną  spowodowaną zagrożeniem COVID – 19 i  ograniczeniem dostępu do środków ochrony osobistej dla personelu medycznego od 14 marca 2020 r. wstrzymane zostają przyjęcia planowe na oddziały zabiegowe i zachowawcze  oraz porody rodzinne. Zarządzenie o ograniczeniu przyjęć planowych nie dotyczy pacjentów, którzy w ocenie lekarza Izby Przyjęć wymagają pilnej hospitalizacji – czytamy w komunikacie Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Fot. WR / powiat oświęcimki

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. Cóż będą robili… Trupy liczyć będą. Czas zarazy nie ma litości. Mój Przyjaciel właśnie umiera onkologicznie… W domu musi skończyć, bo w szpitalu Go nie przyjmą bez Korony. Musisz mieć Koronę, by Cię przyjęli obecnie. Dziękujemy pinokio i adrianku za nową Polskę, za dobrą zmianę, z której jedynie Banaś korzysta. Drapię się w oko, jak wasza posłanka, bo mnie swędzi.

  2. Przyjmujemy do wiadomości.
    Pytanie: co oni teraz w Oświęcimiu będą robili?

Send this to a friend