Informacje

POWIAT. wstrzymane przyjęcia do trzech oddziałów

Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu poinformowała, że od dziś, tj. 6 października br. do 9 października ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, tzn. dodatnie wyniki w kierunku SARS-CoV-2 u pracowników i pacjentów oddziałów chorób wewnętrznych, zostają wstrzymane przyjęcia do trzech Oddziałów Chorób Wewnętrznych.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

12 komentarzy

 1. @rodzic – dla porządku przypomnę, że dworzec PKP to nie „Oświęcim”, tylko pisowska inwestycja rządowa.

 2. Oświęcim „wspaniale” dba o zdrowie swoich mieszkańców czego
  najlepszym przykładem są ławki na nowym dworcu PKP. Siedziska zrobione z metalowych prętów!!!!! .Jestem przekonany że przetrwają lata bo… nikt na nich nie siada bo by dostał zapalenia nerek!!!

 3. Do hotlina i jemu podobnym pisal juz Margot. „Chłopy, wracajcie do układania chodników, to wasz żywioł”. Pamietajcie o tym bo tym co tu robicie osmieszacie nie tylko siebie.

 4. Do Prawdziwy;Tyś tak prawdziwy,jak te Kanie co ostatnio zbierali.Przekonasz się jak Ciebie lub kogoś z Twojej rodziny dopadnie,czego Ci nie życzę.

 5. Wirusa nie ma. Ludzie i tak zawsze umierali. To wszystko spisek Chin i wielkich firm farmaceutycznych.

 6. Naprawdę ktoś jest zdziwiony że ta banda chciwych szkodnikow znowu nie dała rady zrobic cos dobrze??? Gdzie ten odwrort wirusa panie Radio Controlled premierze? Gdzie ta kontrola nad czymkolwiek poza wlasnymi interesami ….???Olliscie lekarzy to teraz sami wkladajcie kitle albo niech nas leczą gornicy ktorym wiecznie smarujecie i trzesiecie przed nimi portkami.Silni wobec slabych, slabi wobec silnych.
  To najgorszy okres wolnej Polski.Stado cynicznych populistow wykorzystujacych ciemnote ludzi dla wlasnego uwlaszczania sie na panstwie.
  Niestety to wina lat zaniedban systemu edukacji .Wyroslo nam pololenie ktore mozna sterowac telewizorem

  …Wiele państw ma swoja mafię ale niewiele mafii ma własne panstwo…Amen

 7. Polecam spojrzeć na dane statystyczne GUS , umieralność względem 2019 roku na przestrzeni pierwszego półrocza jest niższa , liczby mówią wszystko !!!!! Wirusa macie w głowach i jest nią telewizja która was karmi tymi kłamstwem. . Jedna wielka szopka !!!! na skalę światową .

 8. Pozostaje podziękować naszemu „wspaniałemu” rządowi za wdrożenie programu LOMBARDIA PLUS. Absolutnie żadnych działań dla powstrzymania epidemii nie widać. Chyba, że chodzi o wzbudzenie ożywienia gospodarczego w sektorze producentów trumien. No tak, tu będzie hossa jak marzenie!

Send this to a friend