Wideo

POWIAT. Wojewoda Krzysztof Klęczar był gościem Tematów Dnia w TVP3 Kraków

Krzysztof Klęczar w pierwszy dzień po objęciu funkcji nowego Wojewody Małopolskiego był gościem „Tematów Dnia” w TVP3 Kraków. Zobacz rozmowę z byłym burmistrzem Gminy Kęty.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

22 komentarze

 1. Będziemy mieć swojego wojewodę to myślę, że będzie więcej kasy płynąć do powiatu Oświęcimskiego na inwestycje i rozwój naszego regionu.

 2. Jurzak….ten co współodpowiada za zlikwidowanie Zespołu Szkół w Chełmku. Szkoła z tradycjami trwała kilkadziesiąt lat ale szkodnika Pisowskie-go nie przetrwała

 3. Do górnik z wujka,:
  A czy przypadkiem jednym z milicjantów Zomowców nie byl niejaki przewodniczący solidarności.

 4. Teraz ciężko będzie wam dalej negować że pieniądze z KPO były przetrzymywane tylko dlatego żeby wymusić zmianę władzy w Polsce na taką poniemiecką. Nic się w ustawach i konstytucji nie zmieniło a tu nagle pieniądze odblokowane bez żadnych kamieni milowych.

 5. Pani kurator Nowak wreszcie sobie odpocznie .Będzie mogła w domu potrenowac masturbowanie .W jednym z wywiadów stwierdziła, że w Szwecji dzieci w przedszkolach się masturbują.

 6. Do @ górnik z Wujka
  Nienawiść od 8- u lat szerzy Chory na umysle z Nienawiści do wszystkich myślących inaczej pojeb Kaczor i banda jego zlodzieji i łajdaków

 7. Milicjant odżyłeś jak koalicja 13 grudnia przejęła władze to dla was ważna data widać to po mowie nienawiści wasze hasło ZOMO wróć !

 8. Dziś nowy wojewoda spotyka się z minister edukacji. Czyżby kurator Nowak była języczkiem uwagi…

 9. Panie Klęczar. najważniejsze na już.. to pozbyć się tego patokatolickiego fanatycznego zadufanego w sobie ścierwa zwanego Barbara Nowak która wraz z Czarnkiem cofnęła szkolnictwo do 18-go wieku chcąc przekształcić szkoły świeckie w szkoły wyznaniowe na wzór Kul-u i Rydzykowych.

 10. Pan Obsrajtek też pewnie przypadkiem załatwił swojemu synowi intratną posadę .Pani Gross też przypadkiem znalazła się w zarządzie firmy.Można by przytacza wiele takich przykładów. Pewnie kilkaset Pisowskich pociotków taką pracę dostało.

 11. Pani Niedziela zapewne załatwiła panu Klęczarowi intratną posadę.

 12. Życzę powodzenia w walce o sejmik województwa. Nie będzie to trudne, aktualnie PiS walczy sam ze sobą!

Send this to a friend