Informacje, Kultura

POWIAT. Wkręceni w kulturę. Działalność MDK w filmowej pigułce

Zachęcamy do obejrzenia klipu promującego działalność Młodzieżowego Dom Kultury w Oświęcimiu, przygotowanego z okazji 65-lecia powiatowej placówki. W filmowej pigułce prezentuje on aktywność MDK-u na niwie artystycznej i sportowej.

Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu jest publiczną placówką wychowania pozaszkolnego, prowadzoną (od 1999 roku) przez Powiat Oświęcimski, a nadzorowaną przez Kuratorium Oświaty w Krakowie, Delegatura w Wadowicach. Prowadzi działalność w stałych sekcjach zainteresowań oraz organizuje imprezy otwarte dla dzieci i młodzieży z terenu miasta i powiatu.

Szerzej o historii placówki przy ul. Olszewskiego TUTAJ


Trwają zapisy na cykl zajęć wakacyjnych organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu. – W naszej ofercie m.in. zajęcia plastyczne, rysunek i malarstwo, warsztaty gitarowe, zabawa modą – mówi Alina Kwarciak, dyrektorka powiatowej placówki przy ul. Olszewskiego 1.

Zajęcia odbywać się będą w terminie 28.06 – 16.07 br. w tygodniowych cyklach. Zapisywać się można na jeden, wybrany rodzaj zajęć na cały tydzieńOstateczny termin składania zgłoszeń mija 28 maja br.

Ogłoszenie wyników rekrutacji 4 czerwca br.

Karty zgłoszeń, regulaminy oraz szczegółowy plan zajęć znajdują się  w linkach poniżej.

HARMONOGRAM-zajec-wakacje

aktualny-druk-karty-kwalifikacyjnejuczestnika-wypoczynku

Przetwarzanie_danych_wakacje 2021

Regulamin_rekrutacji_wakacje

Regulamin_wakacje

UWAGA! Regulamin rekrutacji może ulec zmianie w przypadku pojawienia się nowych wytycznych dotyczących organizowania wypoczynku.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

  1. Zachęcam do obejrzenia strony Domu Kultury w Oświęcimiu na Zasolu,
    który prowadzi również bardzo interesujący Klub Historyczny.

Send this to a friend