Informacje, Wideo

POWIAT. Większość mieszkańców Oświęcimia pozostała w domach

Zdecydowana większość mieszkańców Oświęcimia, zgodnie z zaleceniami rządu, pozostała w niedzielę w domach. Opustoszały ulice, na których zazwyczaj tworzą się korki. Zobacz krótki film.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

15 komentarzy

 1. Obniżyć opłaty? Chyba miasta pomyliłeś. Od kwietnia do góry.

 2. Mnóstwo miast zrezygnowało z egzekwowania opłat parkingowych. Wiele urzędów miejskich uruchomiło ponadto bezpłatną infolinię dla osób starszych i samotnych, które nie mogą liczyć na wsparcie rodziny.

 3. @masterkosa to bot?

  Nie chialbys byc moim pracownikiem
  Nie chcialbym byc twoim pracodawcą

  Gwarantuję…

 4. Lekarze, pielęgniarki i cały Personel medyczny. Cześć i chwała Bohaterom! Królowo Polski daj siły! Święci polscy i Święte Boże módlcie się za nich!

 5. Chciałem podziekować również kierowcom, którzy również walczą na I froncie dowożąc towary i wszystkie potrzebne artykuły

 6. Niestety tak to bedzie wyglądać.Po pierwszym kwarantannowym szoku ludzie stopniowo się przyzwyczają,a tym samym zasady kwarantanny przestaną działac. Rozlezą się jak karaluchy po całym mieście,i nie tylko w Oświęcimiu. To samo zadzieje się w całym kraju. Dla tego trzeba będzie ich jakoś zdyscyplinować. WOT jako nowa i co tu duzo mówić kontrowersyjna formacja „nibywojska” będzie miała szansę udowodnić swoją przydatność.a to dopiero pierwszy odcinek tego thrillera który nas czeka…A z kąd ta pewność ? Ja już to widziałem.Dzieckiem będąc…

 7. Młodzi mają w d… wszelkie zakazy i nakazy. Imprezują na całego. Tylko patrzeć jak rozniosą wirusa po Oświęcimiu.

 8. Taka szopka,
  bo to nie kosztuje nic
  potańcować sobie raz:
  jeden Sas, a drugi w las

 9. Cytuję

  hotin

  12 marca 2020 o 12:03

  Ech,żeby tak i w moim zakładzie pracy można w ten sposób pracować i zarabiać pieniądze,to bym był cały happy a tak straszą mnie ZALEGŁYM URLOPEM.

 10. Jesteś jak przygłup, który w autobusie puszcza bąki i bawi go jak inni zatykają nosy. Teraz kwestia następująca: czy kierowca wyrzuci gnojka, czy też pasażerowie wysiądą na najbliższym przystanku.

Send this to a friend