Informacje

POWIAT. We wtorek 7 maja zmiana organizacji ruchu na ul. Zatorskiej (DK 44) w Oświęcimiu

7 maja w południe nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Zatorskiej w Oświęcimiu. Między ul. Ceglaną a Grojecką wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy, przejazd będzie możliwy tylko dla samochodów jadących DK44 w stronę Śląska. Pas ruchu w kierunku Krakowa zostanie na odcinku ok. 750 m zamknięty, objazd będzie prowadził ul. Zatorską, Legionów, Konarskiego, Konopnickiej, Krakowską, Drogą Współpracy Regionalnej, ul. Paderewskiego i Chemików, do ronda Andrzeja Telki. Taka organizacja ruchu potrwa ok. 4 miesiące.

Południowa część ul. Zatorskiej (pas ruchu w kierunku Krakowa) zostanie zamknięta, z powodu rozpoczęcia kolejnego etapu prac związanych z budową obwodnicy Oświęcimia. Przebudowujemy tę część ul. Zatorskiej, gdzie będzie ona łączyć się na rondzie turbinowym z nową drogą krajową nr 44.

Źródło: GDDKiA w Krakowie

Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

  1. Stary most nie jest przystosowany do takiego obciążenia. Jeśli służby miejskie z tym nic nie zrobią to będzie kolejny remont,a mieszkańcy będą stać w gigantycznych korkach jak zamkną ten most.

  2. Dąbrowskiego na wysokości placu Kościuszki też śmigają ciężarówki.Na tym skrzyżowaniu jest monitoring może Policja,i Staż Miejska zrobiłyby z tym porządek.

  3. a pod nosem policji ul.Zaborską i Aleją Słowackiego pędzą ciężarówki mimo zakazu tylko czekać jak dojdzie do tragedii

  4. a objazd to dla wszystkich czy tylko ciężarowych bo piszący orzeł zapomniał

  5. Jak się oświęcimskie cymbały i tępaki nie znacie to mordy w kubeł

  6. Przykro mi POpaprancy rządzą nie będzie łatwo i czy w ogóle dokończą!

  7. Cztery miesiące? Wybudowanie 20 metrów drogi? Chyba się wściekli.

Send this to a friend